Przyciągnij kupujących w internecie swoją atrakcyjną stroną internetową – co warto zrobić?

Prowadzenie firmy w sieci wymaga zrealizowania szeregu kroków, dzięki którym zapewnimy sobie możliwość dotarcia do wielu klientów i zainteresowania ich swoją ofertą. Najważniejsze jest oczywiście utworzenie strony www, za pomocą której będzie można przekazać ofertę oraz skontaktować się z klientem. Strona powinna być czytelna i w pełni wyposażona, a także atrakcyjna wizualnie.
sklep w internecie
Opracował: Emily Conwell
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Tworząc portal internetowy dla firmy, należy zadbać, by zawrzeć na niej wszystkie konieczne informacje, które są przydatne lub interesujące dla użytkownika. W zależności od rodzaju działalności firma musi posiadać również nierzadko konkretne zezwolenie na funkcjonowanie takiej działalności w sieci. Przykładem są chociażby apteki internetowe – apteka taka powinna zamieścić na swojej stronie obok regulaminu zezwolenie na prowadzenie sprzedaży lekarstw w internecie. Jeśli zatem zajrzymy na aleleki.pl, czy z kolei na stronę aptekaolmed.pl takie właśnie zezwolenie odnajdziemy - więcej. Tym sposobem internauci mają pewność, iż zamawiany asortyment jest jak najbardziej sprawdzony i pochodzi ze wskazanych źródeł. Następną ważną sprawą jest zamieszczenie na stronie odpowiednich certyfikatów, które potwierdzają jakość udostępnianych produktów czy usług, jak również potwierdzenie rzetelności firmy i rekomendacje dla niej. Rzetelność firmy wyraża się między innymi w tym, że jej asortyment otrzymuje przychylne komentarze i opinie wśród odwiedzających, potwierdzone rozmaitymi gwarancjami jakości. Za przykład służy system „Zaufanie opinie Ceneo.pl” - mając jego rekomendacje można mieć pewność, iż oceny dokonywane przez odwiedzających są jak najbardziej wiarygodne. Rekomendację taką posiada chociażby strona merlin.pl, czy z kolei posiadający sprzęt elektroniczny, w tym szczególnie komputery komputronik.pl.


Może zainteresują ciebie także

W jaki sposób rozliczyć PIT

pieniądze
Opracował: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu
Na świecie są tylko dwie pewne rzeczy – śmierć i podatki – mawiał Benjamin Franklin. Choć żył on w XVIII stuleciu, jego słowa nie tracą na znaczeniu. Uiszczanie należności na rzecz kraju jest i zapewne długo będzie naszym zadaniem. Choć nie podobają nam się nierzadko wysokie sumy zabierane z naszych wypłat, podatki muszą funkcjonować, ażeby państwo pracowało sprawnie. Szczęśliwie wymyślono mechanizmy gwarantujące pomoc potrzebującym. Przykład stanowi 1 procent podatku.

apteka internetowa
Opracował: Evan Blaser
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Rzecz jasna, poza niezbędnymi dokumentami i certyfikatami potwierdzającymi jakość, witryna powinna uwzględniać szczegółowe informacje przydatne dla klienta na temat sposobu płatności za towar, ewentualnych reklamacji, danych do kontaktu itp. - opinie Pamiętajmy, by założenie takiej strony powierzyć specjalistom, ponieważ jest ona wizytówką sklepu internetowego i powinna być jak najbardziej atrakcyjna dla każdego użytkownika.
19/03/20, 16:50:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.