Jak wykorzystać Unię Europejską?

UE to organizacja, która daje Polsce sporo alternatyw - jeżeli jesteśmy chociażby odrobinę aktywni, mamy możliwość czerpać zyski z uczestnictwa Polski w tej organizacji. W ogóle to czas błyskawicznie idzie - przecież weszliśmy do UE już dziesięć lat temu. Nawet ci politycy, którzy niegdyś byli wielkimi przeciwnikami wejścia naszego kraju do UE świetnie wiedzą, że w zupełności nie mieli co do tego racji. Choć to tak czy siak politycy, a wiadomo, iż krajowa polityka jest grą. No cóż, geopolityka jest jakby nie patrzeć nieubłagana - jeżeli nie chcieliśmy skończyć jak Mołdawia, kategorycznie musieliśmy powiedzieć tak w referendum.
Bank Uni Europejskiej
Opracował: Yukiko Matsuoka
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Niebywale cieszy, że Polacy okazali się mądrą nacją, choć tak naprawdę nie byliśmy w owym temacie rodzinkami, bo wszystkie kraje zagłosowały tak jak my...

Może zainteresują ciebie także

Jak skutecznie zmotywować swoich pracowników?

Praca zespołowa
Opracował: Steven Vance
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Ci przedsiębiorcy, którzy sądzą, że jeśli zagrożą swoim ludziom zwolnieniem nie powinni sądzić, iż takowa metoda ma jakiś sens. To chamskie, a co najważniejsze, nie jest przesadnie skuteczne. Swoich pracowników naturalnie można, a nawet trzeba motywować do solidniejszej pracy, ale w żadnym wypadku nie można myśleć, że straszenie ludzi to doskonała metoda. Odpowiedni system motywacji to ogólnie ten, który nie wprowadza nerwówki do firmy, beznadziejnej atmosfery, itp. Pracownicy powinni bardzo lubić własną pracę bądź przynajmniej ją szanować. To jasne.


Doskonale, iż tak się stało, bo chociaż UE jest trochę chorym tworem, mocno biurokratycznym, zbytnio lewicowym, to jednakże dał nam wielką szansę. A więc jeśli ktoś, jak to wcześniej zostało napisane, potrafi pokazać własną aktywność, ma okazję odnieść spory sukces.

Interesujące informacje oczekują na Ciebie na nowej stronie, która jest poświęcona tej samej tematyce. Kliknij w link i dowiedz się także (http://profill.com.pl) dodatkowych szczegółów.

Na przykład ma okazję uzyskać fundusze unijne na założenie firmy! W wielu przypadkach posiadamy mądrze przygotowany biznesplan, niemal w 100% jesteśmy pewni, iż możemy odnieść spory sukces w biznesie, ale co z tego, jeżeli po prostu nie mamy pieniędzy na choćby zatowarowanie, ZUS, stronę internetową, itp. No zależy wszystko od typu naszych usług bądź produktów. Unia daje kasę na niemal wszystko, chociaż zapewne wielce oklepany szmateks nie jest przesadnie lubiany.

Są tak naprawdę zróżnicowane typy dotacji - można powiedzieć, że jeśli dopiero zaczynamy biznes, czyli nie posiadamy nawet NIP-u oraz REGON-u, zapewne pozyskamy maksymalnie 20 tysięcy zł. To naturalnie znaczna kasa: chociaż trzeba wiedzieć, iż w żadnym razie dotacje unijne dla firm jak nie mogą być wydane na głupstwa.

Z naprawdę każdej złotówki później trzeba się rozliczyć, zatem jeżeli ktoś uważa, że kupi za kasę z UE DVD, wakacje w Egipcie albo luksusowe obuwie, jest w ogromnym błędzie. Tzn. - tego typu opcja naturalnie istnieje, ale tak czy siak później przyjdzie kontrola: a właśnie wtedy nie będziemy mieli sporo powodów do dumy.
19/11/01, 07:07:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.