Płyn ustrojowy - krew jest odzwierciedleniem stanu zdrowia naszego organizmu

Dawanie prezentów jest tak samo przyjemne, jak ich dostawanie. Jeżeli mamy ochotę pokazać swoim bliskim, że ich kochamy i że się o nich troszczymy, możemy dać im nietypowy prezent - analiza kropli krwi.

lekarz
Opracował: Ilmicrofono Oggiono
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Płyn ustrojowy - krew jest niezwykle ważną dla samopoczucia fizycznego, płynną tkanką organizmu. Przez całe życie, nie zwracamy uwagi, że krew krąży bezustannie w naszym organizmie. Krew, doprowadza tlen odebrany z płuc oraz dostarcza składniki odżywcze do wszystkich komórek, pobrane z przewodu trawiennego. Od jakości płynu ustrojowego - krwi zależy również codzienny stan naszej energii, naszego samopoczucia i ogólny stan naszego organizmu.

Kusi Cię, aby napisać szczerą opinię pod powyższym tekstem? Nie zapominaj, że nawet krótki komentarz z strony (https://meanderstomatologia.pl/leczenie-stomatologiczne-kobiet-w-ciazy) zostanie przez nas przeczytany z chęcią.

Bez krwi nie ma życia. Płyn ustrojowy - krew ma również funkcję poglądową.

Zaciekawiły Cię opisy opisane w naszym wątku? Jeżeli tak, to czytaj tutaj więcej zbliżone informacje, tyczące się tego działu. Zachęcamy Cię do przeczytania do kolejnej witryny.Dla lekarza, nieocenioną informacją badawczą jest skład płynu ustrojowego-krwi, kształty komórek i właściwości krwi. Rośnie zaciekawienie techniką diagnozowania krwi w zakresie stanu odżywienia i równowagi metabolicznej w organizmie. W kraju, analiza żywej kropli krwi, jest nowinką. Badanie, polega na oglądaniu pod mikroskopem kropli krwi, pobranej z opuszki palca. Kolejno, pobrana kropla krwi badana jest pod mikroskopem, przy zastosowaniu sporego powiększenia. Dzięki dużemu powiększeniu możemy zaobserwować we krwi wszystkie jej cząstki. Obserwujemy wygląd erytrocytów, leukocytów, trombocytów, ich żywotność i ułożenie względem siebie.

Przesyłanie obrazu dostarczanego przez mikrokamerę z mikroskopu na ekran monitora, ułatwia jednoczesną obserwację obrazu krwi przez osobę poddaną diagnozowaniu. Jest to niecodzienna możliwość zobaczenia tego, co jest w naszym organizmie i z czego na co dzień nie zdajemy sobie sprawy. Sugestywność obrazu jest o wiele wyższa niż wiele słów czy suchy wydruk cyfr. Odpowiednio szybka reakcja, może sporo obniżyć niebezpieczeństwo wystąpienia zagrażających nam dolegliwości, a także spowodować powstrzymanie niedobrych jej symptomów. W porę wykrycie symptomów odbiegających od normy, umożliwia doprowadzenie naszego organizmu do równowagi, poprzez wprowadzenie zmian w dotychczasowym sposobie życia oraz zastosowanie nowych przyzwyczajeń związanych z odżywianiem.
20/05/08, 08:28:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.