Jaki jest najdoskonalszy sposób na usunięcie przemian skórnych typu włókniaki? Czy warto korzystać z zabiegów laserowych?

Włókniaki to zmiany skórne, które niezbyt dobrze wpływają na nasze samopoczucie. Psują nasze samopoczucie, są nieestetyczne i demotywujące. Jak powstają? Jest wiele różnorodnych przyczyn. Mogą powstawać w wyniku urazów, ale też zmian związanych z hormonami czy predyspozycji genetycznych lub wpływu środowiska. Możemy je usunąć chirurgicznie i przy pomocy lasera.

uroda
Opracował: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu
Włókniaki usuwanie jest możliwe, a coraz więcej lekarzy stosuje zabiegi laserem, gdyż są bardziej niezawodne i całkowicie bezbolesne.

Laser jest lepszy od skalpela, a przyczyn jest mnóstwo.

Jeżeli bardzo ekscytuje Cię podnoszona tutaj sprawa, oprócz tego koniecznie zobacz tekst w serwisie (http://tortytorty.pl/do_dekorowania/okazja/boze_narodzenie.html) omawiającym zbliżone zagadnienia.

Laser jest bardzo dokładny w porównaniu ze skalpelem. Jest tak precyzyjny, że możemy nim operować nawet na dziesiąte części milimetra. Taki zabieg, jak epilacja laserowanieliczni porównują do wytarcia tkanki gumką, po prostu warstwa po warstwie, aż do zupełnego wymazania. Skalpelem jest to niemożliwe, gdyż nigdy tak precyzyjnie nie wymierzymy głębokości cięcia.

Za pomocą lasera mamy szansę zmniejszać zmiany w miejscach trudnych dla skalpela. Takie elementy to powieka czy na przykład brzeg powieki przy oku. Chirurgicznie będzie to za bardzo ryzykowne, gdyż każdy ruch podczas zabiegu mógłby zniszczyć oko. Należy by więc to wykonywać w znieczuleniu ogólnym, co jest niezwykle ważnym zabiegiem. Podczas tego rodzaju operacjach laserowych istnieje o wiele mniejsze ryzyko pojawienia się blizny,co więcej przy zmianach do dwóch centymetrównie trzeba tego szyć. Zabieg nie boli, u zdecydowanej większości operowanych nie trzeba stosować znieczulenia. Zabieg nie powoduje krwawienia, jest aseptyczny, tak wiec tkanka łatwo się goi. Znaczy to, że po tygodniu od zabiegu nie ma już po nim śladu. Laserem możemy niwelować zmiany na każdej części ciała, także na błonach śluzowych, jak również w miejscach intymnych.

zdrowie
Opracował: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu
Za pomocą lasera usuniemy zmiany, jakie są bezpieczne i łagodnie, nie niosą więc ryzyka, że są to zmiany nowotworowe, które wymagają zbadania pod mikroskopem. Wynika to z tego, że przy użyciu termicznej technologii wywabiania za pomocą lasera nie mamy szansy tej zmiany przebadać, a to dlatego, że tkanki podczas zabiegu są poddawane odparowywaniu, nie wycinane. Zmiany o znaczeniu bezpiecznym klasyfikowane do usuwania za pomocą lasera to zwyczajnie różne zmiany w kolorze skóry, o strukturze wypukłej i wielkości do 2 cm.

Podoba Ci się ten post? Jeżeli tak, to niewątpliwie ucieszy Cię informacja, że podobny tekst jest tuż obok. Po prostu zobacz ten link leczenie skoliozy.

Z kolei znamię barwnikowe w zdecydowanej większości sytuacji trzeba wycinać za pomocą skalpela, gdyż należy je zbadać za pomocą mikroskopu.
20/05/13, 08:10:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.