Zabiegi medycyny estetycznej dla kobiet – dowiedz się, jak znowu możesz czuć się piękna?

Niemal każda kobieta pragnie czuć się atrakcyjnie. Z zasmuceniem spogląda na kolejne zmarszczki, mniej jędrną skórę i negatywne rezultaty ciąży, która co prawda dała ukochaną pociechę, ale nie zostawiła zbyt dobrych śladów na naszym ciele. Jednakże są metody, które pomagają kobiecie znowu poczuć się piękną i tak wyglądać. Rozwiązaniem jest właściwa klinika medycyny estetycznej Warszawa. Jakie zabiegi są wyjątkowo polecane?
Opracował: Centrum Kosmetyczno-Dermatologic
Bez wątpienia są to wszelkiego rodzaju wypełniacze, np. kwas hialuronowy, jakie pomagają poprawić kształt rysów twarzy (rekomenduję dobry naturalny krem do twarzy od siberica.com.pl) i pozbyć się zmarszczek. Skóra odzyskuje swoją jędrność i wygląda dużo młodziej. Całkowite efekty po niniejszym zabiegu widoczne są po tygodniu. Niejedna pani zmaga się również z bliznami po przebytych operacjach, między innymi po cesarskim cięciu.

Frapuje Cię problematyka poruszana w tym artykule? Przeczytaj ponadto również inne zbliżone posty - po prostu wejdź tutaj (http://www.dermamed.com.pl/).

Choć ta ostatnia blizna jest tak naprawdę niewidoczna, to wiele pań chciałaby się jej pozbyć, aby nie czuć dyskomfortu w intymnych sytuacjach. W takim wypadku najlepiej sprawdza się usuwanie blizn laserem (wejdź tu).

Z reguły starczy już 1 zabieg, maksymalnie 2, aby pozbyć się niedoskonałości urody oraz ponownie cieszyć się pięknym ciałem. Przy pomocy lasera można również usunąć inne blizny, w tym po trądziku albo blizny po oparzeniach. Wystarczy umówić się na konsultację lekarską, aby dowiedzieć się informacji, które musimy znać przed podjęciem decyzji i ustalić czas zabiegu.

Może zainteresują ciebie także

Badanie prenatalne - w oczekiwaniu na dziecko, dla spokoju o bezpieczeństwo

Jak pokonać ból w czasie ciąży?
Opracował: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu
Każda kobieta jako przyszła mama, powinna zadbać o rozwój swojego potomka jeszcze przed jego narodzinami. Musi dbać o prawidłowe odżywianie, nie powinna spożywać alkoholu oraz palić papierosów. Trzeba także sprawdzić, czy nadchodzące dziecko nie odziedziczyło żadnego schorzenia genetycznego lub wrodzonego.


Trzeba jeszcze wspomnieć o jednym zabiegu, jakim jest plastyka pochwy Warszawa (info tutaj). To zabieg nieraz wybierany przez kobiety, które z racji ciąży cierpią na rozciągnięcie narządów intymnych przez co nie mogą czerpać rzeczywistej przyjemności z seksu z ukochanym. Waginoplastykę wykonuje się w znieczuleniu ogólnym oraz trwa około 1,5 godziny. Lekarz musi naciąć tylną ścianę pochwy, aby pozbyć się nadmiaru tkanek. Potem przy pomocy rozpuszczalnych nici specjalista zaszywa mięśnie i śluzówkę, aby nadać jej poprzedni wygląd. Po zabiegu pacjentka musi zostać w szpitalu przez co najmniej 24 godz., proces gojenia zaś trwa ok. dwóch miesięcy.


Lekarz po operacji
Opracował: Phalinn Ooi
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeśli chciałabyś zdecydować się na jeden z wyżej scharakteryzowanych zabiegów bądź poznać pozostałe punkty znajdujące się w ofercie klinik, powinnaś osobiście udać się do jednej z nich, aby porozmawiać z lekarzem. Najistotniejsze to spytać o przeciwwskazania i prawdopodobne komplikacje, aby zyskać pewność, że chcemy zdecydować się na zabieg
19/09/05, 00:00:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.