Co zrobić gdy brakuje Ci pieniędzy?

A wszystko kręci się wokół finansów, powiedziałeś nie jeden raz w życiu. W jakich to było sytuacjach? A przykładowo, kiedy dochodziło do pewnej afery, przetasowania na scenie politycznej, połączenia jakiejś dużej firmy… A w rzeczywistości, codziennym życiu, gdy brakło ci pieniędzy i musiałeś pożyczać, a to pragnąłeś czegoś i zabrakło ci troszkę do realizacji…
pieniądze
Opracował: Vsevolod Knyazev
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
wiele jest tego typu sytuacji, w sumie dzieją się przez całe życie, gdyż pieniądz zawiaduje wszystkim i nic na to nie poradzimy.

także bezdomni, którzy podobno nie troszczą się o pieniądze, chodzą w brudnych ubraniach, nie myślą o nowych ubraniach lub innych dodatkach, to jednocześnie potrzebują pieniędzy. Czy to na napoje procentowe czy po zwykle coś do zjedzenia. Jeśli nie mają kasy mogą pójść pogrzebać w śmietniku, ale każdy z nich preferuje bardziej mieć kilka groszy w ręce, by kupić niezbędną rzecz.

Pieniądze w złej sytuacji finansowej
Opracował: eFile.com
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
identycznie jest z nami, choć nie mamy tych problemów. Mamy dom, auto, przywiązaną do nas familię, udajemy się na urlop, jesteśmy w jakiś sposób ludźmi którymi się udało. bynajmniej tak się każdemu wydaje, bo gdzieś wewnątrz odczuwamy, iż mogłoby być lepiej. Że zawsze nie ma tych kilku groszy, właśnie wtedy, kiedy ich najmocniej potrzeba. Niby można wybrać się do banku i pożyczyć, ale tam te formalności, zapytania, wypełnianie druczków, zachęcanie do innych ofert na jakie nie mamy chęci. No przecież my potrzebujemy jedynie kasy, po co te wszystkie ceremonie!


Może zainteresują ciebie także

Przegląd rynku kredytów.

Gotówka w rękach
Opracował: eFile.com
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Prawdą jest, że niestety nasz kraj nie jest państwem nazbyt zamożnym. Bardzo często ludzie nie mają, za co żyć i zaciągają długi w banku lub korzystają z pożyczek. Pożyczki stały się tak samo słynne jak kredyty, dlatego też wyróżniamy bardzo dużo ich odmian.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.