Firmowe konta dla biznesu - co mieć na uwadze przy wyborze dla swojej firmy.

Zakładając firmę należy o paru rzeczach pomyśleć, a jedną z nich musi być założenie konta firmowego. Wszystkim przedsiębiorcom bankowe konto będzie potrzebne. Przy jego pomocy będzie można opłacać faktury oraz rachunki, na nie dostawać wpłaty za swoje usługi, i wreszcie rozliczać się z odpowiednimi urzędami. Firmowe konta różnią się trochę od indywidualnych kont, przede wszystkim z tego powodu że do ich założenia konieczne będzie dostarczenie kompletu dokumentów firmowych, to znaczy nip, regon i wpis do ewidencji. Tak założone konto należy również zgłosić do Urzędu Skarbowego.
bank
Opracował: Sean MacEntee
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Firmowe konta w zależności od banku różnią się między sobą, w pierwszej kolejności funkcjonalnością i opłatami. Co zrozumiałe wysokość opłat za prowadzenie jest jednym z głównych parametrów, które się bierze pod uwagę podczas wyboru, lecz nie jest jedynym.

Jeżeli fascynuje Cię przedstawiany tekst, odszukaj witrynę, która opisuje analogiczne wątki, również będą z pewnością interesujące.

Dla niejednej osoby bardzo istotna będzie też odległość do oddziału banku, w szczególności przy firmach handlowych może to mieć duże znaczenie.

Może zainteresują ciebie także

Innowacyjny produkt finansowy dla firm

Karty kredytowe
Opracował: Sean MacEntee
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Każdy miewa poranki, w których śnimy o ucieczce od życia. Zmęczeni pracą, która wcale nie oferuje adekwatnych zarobków, pochłania mnóstwo czasu, męczy i nie daje spełnienia często marzymy o porzuceniu pracy.


W części banków da się również, w ramach konta firmowego, dostać linię kredytową, jaka każdemu nowemu biznesmenowi się przyda. Konto takie ma na przykład Idea Bank, który stara się utrzymać wizerunek banku przyjaznego firmom. Brak absolutnie żadnych opłat za przelewy i prowadzenie konta wyglądają niezwykle kusząco, a oprócz tego od kilku miesięcy w koncie otrzymuje się debet na bardzo
bank
Opracował: Alper Çuğun
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
ciekawych warunkach.


Dostanie takiej debetowej linii nie wymaga żadnych zaświadczeń z różnych urzędów, nie będą potrzebne także informacje o dochodach.

Jeśli chcesz pogłębić swą znajomość rzeczy w tym zakresie, to czytaj tu studio graficzne wrocław następne informacje. Należy wejść w podany link.

Bardzo ciekawie prezentuje się oferta braku kosztów, przez trzy miesiące taka linia jest za darmo, a w później przy spełnieniu określonych warunków także nie będzie się ponosić żadnych opłat. Analizując to wszystko dokładnie idea bank konto firmowe polecić można każdemu właścicielowi firmy, jedynym minusem może być nieduża ilość oddziałów, ale to miejmy nadzieję niedługo się zmieni - .
20/06/11, 08:25:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.