Aktualnie zdecydowanie liczy się dobra i zauważalna reklama

Trudno dziś wybić się, przebić się do powszechnej świadomości. Nie wystarczają tylko umiejętności czy zaskakujące uzdolnienia, trzeba dodatkowo umieć się sprzedać. To niby prostsze niż w dawnych czasach, bo mamy więcej ku temu możliwości. Jednak to nie takie proste. To że istnieją możliwości, to jedno, ale trzeba też umieć skutecznie z nich korzystać, a to już nie każdy potrafi.

Billboard na drodze
Opracował: Robert Ashworth
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Obowiązuje przekonanie, że internet w dzisiejszych czasach jest głównym narzędziem pomagającym w promocji. Jest w tym oczywiście bardzo dużo prawdy, gdyż Internet udostępnia nietuzinkowe perspektywy w dziedzinie promocji. Niemniej, każdy żyje takim przekonaniem i każdy tam umieszcza swoje treści, wobec czego trochę ciężko się przebić. Wiele osób nie radzi sobie i oddaje to zadanie innym, firmom zewnętrznym, które wymyślają całą kampanię wizerunkową online.

To oczywiście kosztuje, a nie zawsze daje pożądane efekty, gdyż konkurencja nie śpi, a żeby całkowicie zdążyć za zmieniającymi się trendami nie można oszczędzać na internetowej promocji. Dlatego też mnóstwo ludzi próbuje odmiennych metod, nieszablonowych. Bardzo modny jest tak zwany marketing partyzancki, czyli działania, które mają zaskoczyć innych. Często przeprowadza się je w centrum miasta, a pomysły są takie, żeby nikt się nie domyślił, że to może być podstęp. Stąd też bardzo adekwatna nazwa dla tego sposobu promocji. Większość jednak osób próbuje konserwatywnie, ale i bardziej skutecznie. Uwagę przyciągają billboardy i telebimy, a najlepiej sieć telebimów - . To bardzo znamienne, że w czasach internetowej promocji ktoś decyduje się na takie rozwiązanie, jak promocja poza siecią. Co najważniejsze, ta metoda jest skuteczna.

Były już sytuacje, że ktoś znudzony bezrobociem i tym, że wysyłane CV znikają| gdzieś w internecie, postanowił spróbować z billboardami. Wykupił ją, stworzył gigantyczny plakat ze swoim zdjęciem, z wypisanymi kwalifikacjami, tak żeby potencjalny pracodawca mógł to zauważyć. Przyznać trzeba, ze to bardzo kreatywne. Nie dość, że ktoś staje się bardziej widoczny niż tysiące osób w internecie, to jeszcze takie rozwiązanie problemu świadczy o wysokim poziomie pomysłowości.


Może zainteresują ciebie także

Agencje reklamowe pełnią w aktualnych czasach mają niezwykle ważną rolę w promowaniu dóbr

billboard reklamowy w języku angielskim
Opracował: Robb1e
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Marketing, na dystansie lat stał się najważniejszą płaszczyzną do osiągnięcia sukcesu na rynku sprzedaży rozmaitych produktów i realizacji usług. Nie wystarczy już wykonać dane dobro i przekazać do sprzedaży, lecz trzeba w pewnym stopniu zrealizować propagandę, która zapewnia odpowiednią reklamę i powiększa ilość potencjalnych kupców danego dobra.
18/06/21, 16:44:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.