Reklama typu outdoor - prosty komunikat

Miejska. Przyciągająca i przystępna. Efektywna. Najlepsza wielkoformatowa - reklama outdoorowa. Masowość to walory reklamy outdoorowej. Outdoor może być kierowany jednocześnie do konkretnych grup konsumentów, jak ma to miejsce w innych mediach. Wspaniale sprawdza się w większych miejscowościach. Najogromniejszą grupą odbiorców outdoorowych kampanii są osoby mobilne, dynamiczni, z potencjałem nabywczym, jacy dużą część swego czasu spędzają przemieszczając się w miejskiej przestrzeni.

Reklama zewnętrzna
Opracował: Map of the Urban Linguistic Landscape
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Outdoor jest w ich przypadku najbardziej skuteczny, albowiem kontakt z reklamą zewnętrzną mają prawie bez przerwy: jadąc samochodem, krocząc ulicą, odwiedzając centra handlowe, stacje benzynowe. banery Warszawa są nośnik o dużym potencjale, z oryginalnym sposobem komunikacji. Jest bezpośrednia w odbiorze, dzięki temu z powodzeniem współzawodniczy z pozostałymi mediami. Odbiorcy mają kontakt z reklamą zewnętrzną wtedy, kiedy przebywają poza mieszkaniem, w przestrzeni miejskiej, w okolicznościach, w których najczęściej - bardziej niż w mieszkaniu lub w pracy - są nastawieni na silniejszy kontakt ze środowiskiem. Także brak deklaratywności przemawia na korzyść reklamy typu outdoor. Z reguły odbiorcy lepiej odpowiadają na przesył eksponowany na billboardach jak też poświęcają mu sporzej uwagi, aniżeli ma to miejsce w wypadku publikatorów, którym muszą zadeklarować osobisty czas czy wykonać jakąkolwiek czynność (zakupić gazetę, uruchomić radio, otworzyć przeglądarkę internetową). Pod względem bezpośredniości kontaktu oraz prostoty odbioru reklama outdoorowa bije bezwzględnie inne media.


Może zainteresują ciebie także

Reklama na telebimach LED wciąż zyskuje na popularności

Reklamy, bilbordy, telebimy
Opracował: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu
Reklama outdoorowa, jest w dzisiejszych czasach tak naprawdę elementem niezbędnym do promowania firmy, jak także jej produktów i usług. Zdecydowanie to korzystny sposób promocji, gdyż zezwala docierać do dużego grona klientów.

wrocław
Opracował: Maciek Lulko
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Banery Wrocław oferują ogromnie interesujący oraz twórczy przekaz. Reklama taka posługuje się wypowiedzeniem jak też obrazem w sposób zdyscyplinowany a jednocześnie twórczy. Dobry reklamowy plakat operuje przejrzystym, zrozumiałym językiem a także symbolem dobranym do grupy docelowej, co sprawia, iż odbiorca od razu wie, co ujrzał na plakacie. Kreatywność, ascetyczność, intryga a także dowcip, twórczo spożytkowane fragmenty 2D oraz 3D powodują, że ta forma przekazu jest unikalna. Dzięki temu outdoor doskonale eksponuje markę, produkt, usługę, do jakich przyciąga barwą, kompozycją, pomysłem lub prostotą i przejrzystym przekazem.

Ten odnośnik do www pokaże Ci interesujące informacje na opisywany temat, które będą bardzo wciągające oraz starannie omówią ten wątek.

22/05/18, 07:58:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.