Najwyższej klasy wyroby firmy Planmeca

Wyroby Planmeca są planowane i produkowane w Helsinkach, w Finlandii, i kolportowane na całym świecie przez grupę dealerów.
Planmeca oferuje zintegrowane koncepcje produktów tworzących się z unitu, narzędzi do wytwarzania obrazu numerycznego i oprogramowania. Planmeca działa w ścisłej współpracy z uniwersytetami i instytutami stomatologicznymi.
Sprzęt dentystyczny
Opracował: Karl Baron
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Funkcjonalność jest synonimem kierunku artykułów Planmeca. Unit Planmeca Compact i jest sporządzony do spokojnej pracy i kuracji. Dzięki niemu codzienna praca w gabinecie stomatologicznym jest bezpośrednia, miła i skuteczna. Zgodnie z różnorodnymi zainteresowaniami użytkowników unitów stomatologicznych i wymagań ergonomicznych, unit Planmeca Compact i proponuje wybór sposobów mocowania rozgałęzień narzędzi i przewodów wciągających, a także obszerną gamę urządzeń. Nowiutka generacja unitów Planmeca Compact i Touch posiada w pełni zintegrowany panel dotykowy zapewniający idealną użyteczność i płynność pracy. Unit stomatologiczny jest prosty w obsłudze, dzięki czytelnym hasłom i ikonom, wyświetlanym na obszernym ekranie. Stomatolog stomatologia grodzisk mazowiecki i pomoc mają komfortowy dostęp do panelu wyświetlacza.


Może zainteresują ciebie także

Catering dla firm posiada przystępne kwoty

Catering
Opracował: Stare Mury
Zainspirowane przez: http://www.staremury.eu/
Spożywanie posiłków podczas pracowania będzie naprawdę ważne
W pracy jesteśmy znaczną część swojego czasu, dlatego tak ważne jest to, aby w czasie wypełniania pracowniczych obowiązków odnaleźć chwilę i zjeść porządne śniadanie, lub nawet obiad. Możemy przynieść coś sobie sami z domu, możemy nabyć coś w drodze do pracy, albo możemy używać z tego co oferuje nam zakład.

Zasadniczą korzyścią panela dotykowego w unicie Planmeca Compact i jest możność bezpośredniego użycia przeznaczeń narzędzia. Prężny interfejs użytkownika odkrywa tylko ważne ergonomie połączone z wyselekcjonowanym urządzeniem. Każde nieodzowne modyfikacje wykonywane są bez wysiłku na jednym ekranie (całkiem pomocna strona, mądrze jest odwiedzić na znam.swidnica.pl). Planmeca Compact i Touch dostarcza maksymalne wsparcie dla priorytetów użytkownika i można go dobrać do przeróżnych wymogów klinicznych.

Fotel dentystyczny
Opracował: East Midtown
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
W celu zapobiegania infekcjom, panel dotykowy jest w całości zogniskowany z stabilną aluminiową konsolą. Powierzchnia malowana proszkowo, jest prosta do utrzymania w czystości i dobrze wytrzymuje dezynfekcję. Proste linie z otwartymi uchwytami, zapewniają możność zastosowania nakładek jednorazowych, jeśli są konieczne. Wszystkie funkcje zabezpieczenia przed zakażeniami i cykle czyszczenia są bardzo łatwe w obsłudze dzięki intuicyjnemu sprzęgowi eksploatatora. Taka ergonomiczność motywuje eksploatatorów do zapobiegania zakażeniom.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.