Czy pizzeria to dobry interes?

Jedzenie to ogólnie doskonała okazja na zarobienie pieniędzy. Przecież ludzie kochają jeść, zresztą tak czy siak nie mamy innego rozwiązania. Naturalnie można rzec, że na jedzeniu zarabiają głównie producenci i sklepy. Dużo w tym prawdy, lecz fakty są takie, iż rośnie w dalszym ciągu liczba takich Polaków, którzy często stołują się na mieście lub korzystają z jedzenia na telefon.
Zwłaszcza włoska pizza jest takim przysmakiem, który bardzo się podoba dla każdego Włocha i niemalże każdego mieszkańca Polski. Trudno jakoś się dziwić, bo przecież w grę wchodzi kapitalna potrawa.

Może zainteresują ciebie także

Z jakich powodów grillowanie cieszy się taką popularnością, jakie są podstawowe różnice pomiędzy grillami węglowymi i gazowymi.

wizja - skóra
Opracował: Adam Mirowski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wiosna niejednej osobie kojarzy się z aromatem smażonej na grillu karkówki albo kiełbasy. Taka forma spędzania wolnego czasu jest coraz popularniejsza, ale należy się jednak do niej odpowiednio przygotować. W pierwszej kolejności na to, żeby grill się udał niezbędne będzie jego posiadanie, tu do wyboru jest naprawdę dużo opcji.


Bardzo często zastanawiamy się czy może nie założyć własnej restauracji. To ma wiele sensu. Przecież nie powinno być większą tajemnicą, że na pizzy w dalszym ciągu idzie sporo zarobić. Niegdyś konkurencja była sporo mniejsza, lecz generalnie w dalszym ciągu jest tak, iż pizzeria może dać niezły zysk. Zresztą w żadnym razie nie można od początku zakładać biznesowej porażki!

Calzone, pizza
Opracował: www.onaonaona.com
Zainspirowane przez: www.onaonaona.com
Trzeba odpowiedzieć sobie na jakże proste zapytanie: jakie pizzerie w Szczecinie czy choćby Iławie są najpopularniejsze, lecz także oczywiście dające najbardziej znaczący przychód? Cóż, takowe pytanie jest trudne, i to bardzo, ale bez paniki, możemy coś tam wymyślić. No cóż, pizza zawsze zrobi furorę, jeżeli będzie smaczna, odpowiedniego rozmiaru, a do tego nie będzie charakteryzować się za dużą ceną. Gdy myślimy u pragnieniach własnych potencjalnych bywalców, musimy myśleć stereotypami. To pomocne, bo jest w stanie określić niemalże bez błędów upodobania przeciętnego człowieka.

Warto także zwrócić uwagę, że nawet te trochę mniej oblegane, lecz dobre restauracje w Szczecinie bardzo często dają swojemu właścicielowi godne życie. Najzwyczajniej w świecie marża na jedzeniu, narzut, są znaczące. A więc zarobimy nawet jeśli prowadzona przez nas restauracja (zobacz Restauracja Anatewka Manufaktura) nie będzie za bardzo obleganym lokalem. Chociaż naturalnie trzeba zwrócić uwagę, że jeśli już bierzemy się za prowadzenie pizzerii, nigdy nie możemy działać na pół gwizdka.


Jednakże o metodach promocji, etc., raczej w kolejnym artykule. Zatem z pewnością warto założyć swoją pizzerię, w końcu to smakowity biznes, który może dać nam naprawdę niezłe życie.
18/05/03, 19:07:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.