Rezygnacja z jednorazowych butelek na wodę wydaje się być nie tylko modna, ale też zdrowa

Należy zastanowić się nad zamówieniem szklanej butelki filtrującej, ponieważ będzie to dobre dla naszego zdrowia i portfela.


Każdy z nas powinien pić około 2 litry każdego dnia.
worki z przyprawami
Opracował: Michael Coghlan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Jeśli będziemy brać w sklepie wodę w plastikowych butelkach, to będzie nas to dużo kosztować. Pewnie się nad tym nie zastanawiamy, ale każdego roku możemy tracić około 1000 zł na sklepową wodę w plastiku. O wiele tańsza jest woda z kranu. Ale co zrobić, jeśli obawiamy się pić tak zwaną kranówkę? Nic łatwiejszego. Można najnormalniej w świecie zamówić online butelkę z filtrem. Dobrze, żeby była ona szklana. Wtedy będziemy już doprawdy maksymalne ekologiczni. Nie tylko nie wydamy mnóstwo pieniędzy, ale również nie będziemy zaśmiecać przyrody. W fajny sposób przyczynimy się do mniejszej ilości śmieci.

Jeśli omawiany na tej stronie wpis jest dla Ciebie interesujący, kliknij tutaj, gdyż na pewno warto zobaczyć tu również inny podobny materiał.

Butelka filtrująca przyda nam się nie tylko w mieście. Możemy używać ją dla przykładu na wycieczkach w górach, gdyż można do niej naleć wodę z potoku albo nawet kałuży! Rzecz jasna, będziemy musieli odczekać, zanim woda się przefiltruje, ale fenomenalny filtr może nam pewnie ocalić życie. Do butelki można nawet nalać deszczówki albo napakować do środka śnieg. To po prostu niesamowite. Nie będzie trzeba martwić się, że wypijemy wodę z bakteriami. Po odfiltrowaniu będzie ona w stu procentach zdrowa.
Butelka najczęściej zrobiona jest z wysokiej jakości szkła albo plastiku (musi być on wolny od niebezpiecznych związków chemicznych). Oczywiście ma też ładny wygląd i różne kolory. Zatem każdy wyszuka model idealny dla siebie.
22/01/25, 07:46:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.