Jak zidentyfikować wyborną restaurację?

Jedziemy w Polskę. Wracamy z wakacji, wybieramy się na nie, podróż jest długa, bowiem drogi u nas nie najlepsze, robimy się więc głodni. Gdzie się zatrzymać, by wypocząć, smacznie zjeść, nie popsuć sobie samopoczucia i nie spędzić kolejnych godzin na poszukiwaniu apteki? Jest kilka drogowskazów, które pomogą nam dobrać odpowiednie miejsce.

ciekawa restauracja
Opracował: Sam Howzit
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Przede wszystkim parking! Jeśli stoi na nim jeden czy dwa pojazdy, nie radzę się zatrzymywać. Bo, co prawda zapewne jedzenie (tanio catering we wrocławiu: rzuć okiem) dostaniemy prędko, jednakże wątpliwej jakości. Dobra renoma restauracji roznosi się ekspresowo – ludzie doskonale wiedzą, gdzie możemy dobrze zjeść. Pełen parking – zwłaszcza kiedy są to samochody z miejscowymi rejestracjami, to dobry znak. Wchodzimy i rozglądamy się. Obserwujemy i wąchamy. Jeżeli wnętrze jest śliczne, zadbane – to duży plus. Ale ważne również, jak pachnie. Chemiczne odświeżacze moim zdaniem dyskwalifikują miejsce. Dlatego że po pierwsze zaświadczają o tym, że właściciele nie cenią tego, co naturalne, a to już spory minus, po drugie – iż być może chcą coś ukryć. Przykładowo zapach starego tłuszczu z kuchni. Dobra restauracja (http://www.okwinebar.com/restauracja-winiarnia-sklep) wonieje strawą. Świeżym jedzeniem. To otwiera apetyt, sprawia, iż chce nam się tutaj zostać. Nie jest jednakże dobrze, kiedy wszystkie okna są zamknięte na głucho i jesteśmy skazani tylko na zapachy smażenia oraz gotowania. Ma być świeżo oraz pachnąco. Dotlenione pomieszczenie + apetyczne zapachy – to duet perfekcyjny.


Może zainteresują ciebie także

Odkryj sztukę przygotowywania potraw

Danie restauracyjne
Opracował: Travel Manitoba
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Na pewno bardzo wielu z nas przyzna rację co do tego, że gotowanie to niesamowicie wręcz pasjonujące zajęcie. Fakt, dla wielu ludzi jest to zwyczajnie rutynowa, wykonywana każdego dnia czynność która dodatkowo nierzadko kojarzy się z dość przykrym obowiązkiem, ale jednocześnie nie sposób zaprzeczyć temu, że przy dobrym podejściu zmienia się to w rewelacyjną zabawę. Jak najbardziej warto zatem spojrzeć na to z nieco innej strony i dostrzec, jak niesamowitym urokiem odznacza się gotowanie i jak ogromna satysfakcja może z tego wynikać.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.