Jak stworzyć najbardziej profesjonalną wizytówkę? Na co powinniśmy zwrócić uwagę?

Pamiętaj, zawsze najbardziej odpowiednie są małe, eleganckie, często niezwykle kreatywne wizytówki. Taki wyjątkowy który będzie nie tylko reprezentantem Twojej osoby, ale również (niekiedy bardzo skuteczną) reklamą. Każdy szanujący się znawca powinien posiadać swoją wizytówkę. Czy zdajesz sobie sprawę, jak powinna wyglądać?

wizytówki
Opracował: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu
Przygotowanie dobrej wizytówki wymaga pracy i doświadczenia, więc jeżeli nie posiadasz zdolności graficznych, zaproponuj jej wykonanie firmie projektującej wizytówki (firmie projektującej wizytówki). A co więcej, jeśli jakieś doświadczenie już masz, trzeba ci wiedzieć na co zwrócić uwagę, gdyż projektowanie wizytówek to tak naprawdę nie taka łatwa sprawa. Pomimo niezbyt dużych rozmiarów i niepozornej formy, wizytówki dają Ci możliwość dość taniej, lecz efektywnej reklamy. To przedłużenie Ciebie i Twojej prezentacji. Właściwie przecież wręczenie wizytówek zwykle następuje po wymianie paru zdań albo przedstawieniu oferty firmy. Odpowiednio ażeby na tej ostatniej prostej wizytówka stała się Twoim sprzymierzeńcem, a nie wrogiem. Twoja wizytówka (sprawdź propozycję) powinna być oryginalna. Liczy się pomysł. Oczywiście są rzeczy, jakich w przypadku wizytówek nie można zmieniać (na przykład rozmiar), lecz nie ma ich wiele. Cała reszta tworzy szeroki wachlarz możliwości. Projekt może nawiązywać do tego, co robisz zawodowo, do Twojej branży. Może być stworzony z nietypowego materiału, przezroczysty, ruchomy lub cieszyć oko niezwykłym designem. Istotne, żeby nie powielał wzorów. Powinien być przejrzysty. Wizytówka musi być czytelna. Jak jest na niej zbyt dużo informacji lub treści są opakowane przesadne, rozpychające się formy, to nie spełni ona swojego zadania.


Może zainteresują ciebie także

Co w pierwszej kolejności powinien mieć współcześnie w swoim domu każdy miłośnik kawy

krewetki
Opracował: Steven Depolo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Co przede wszystkim powinien posiadać obecnie we własnym domu każdy miłośnik kawy, żeby być w stanie łatwo przygotować ten smaczny napój?

Treści przejrzyste o wiele prościej zapamiętać i wyszukać wśród innych projektów.
Konieczne jest, ażeby projekt był ciekawy wizualnie. Powód dla jakiego nie zyskują mojej sympatii dwustronne, dwujęzyczne wizytówki jest banalny. Po prostu, dość trudno spowodować, ażeby taka wizytówka była ciekawa wizualnie. A jest to niezwykle istotna cecha. Wizytówka musi być ładna, ale także dobra jakościowo. Czyli przynajmniej wydrukowana na dobrym, twardym papierze. Min. to 300-350 g/m2. Jeżeli dodasz do projektu przykładowo lakierowanie wybiórcze, to nadasz jej bardziej profesjonalnego i stylowego wyglądu. Niektórzy stawiają również na szablony wizytówek. To także ma sens, lecz musisz pamiętać, ażeby dodać coś od siebie, żeby nie być wtórnym lecz oryginalnym.
17/07/28, 15:33:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.