W jakiego typu lady najlepiej inwestować?

W aktualnym świecie nieomal w każdym markecie zobaczysz ladę chłodniczą. Nie ma co się dziwić, ażeby utrzymać świeżość niektórych produktów żywnościowych, należy zapewnić im poprawną temperaturę. Gorzej, jeżeli taka lada chłodnicza nie działa, a szef sklepu w dalszym ciągu gromadzi w niej pożywienie.


lody
Opracował: Häagen-Dazs
Zainspirowane przez: Häagen-Dazs
Nie ulega wątpliwości, takie wypadki zdarzają się nader często. Szczególnie w porze letniej.

Niezwykle interesują nas Wasze opinie. Czy masz wątpliwości? (http://www.probudiament.pl/ciecie.html) Jeśli tak, to namawiamy do kontaktowania się. Z radością odniesiemy się do najmniejszej wieści.

Sporo sklepów nie posiada klimatyzacji. temperatura w budynku sklepowym jest identyczna, jak temperatura na dworze, na przykład - 30 stopni Celsjusza. W takim przypadku lady chłodnicze w sklepie muszą pracować mocniej. To normalne, że są awarie. Jednym z głównych objawów psucia się lady chłodniczej jest jej głośna praca. Kiedy agregat wewnątrz lady pracuje zbyt długo i zbyt głośno, możemy być pewni, że w krótkim czasie lada ulegnie uszkodzeniu. Częstym powodem jest zabrudzenie agregatu skraplającego. Dlatego najłatwiej jest dojść do skraplacza i go zwyczajnie przeczyścić. Jak wiadomo, lady chłodnicze mają też wiatraki. Hałaśliwa praca lady chłodniczej może wynikać też z wyrobienia się silnika wentylatora. Dlatego najlepiej wydobyć silniczek wentylatora i naoliwić łożyska tego silniczka. Pamiętaj, jeśli na dworze są upały, a ty nie masz klimatyzacji w pomieszczeniu sklepu, lady chłodnicze funkcjonują z większą siłą. Porządnym podejściem okazuje się pomieszczenie chłodnicze. Wtenczas można na noc wyłączać lady chłodnicze, a jedzenie przenieść do chłodni. Wtedy naturalnie należy posiadać odpowiednie drzwi chłodnicze. Dziś najpopularniejszymi i w największym stopniu funkcjonalnymi drzwiami chłodniczymi są drzwi chłodnicze gazoszczelne i drzwi chłodnicze wahadłowe. Tworzywo, z którego są wykonane jest nadzwyczaj lekkie. Aby zagwarantować prawidłową temperaturę w chłodni, trzeba zagwarantować należyte drzwi chłodnicze - porozmawiajmy.


mrożonki
Opracował: Ben Schumin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Latem żywność w sklepach musi być trzymana w niewysokich temperaturach. Jeżeli zepsują ci się lady chłodnicze bądź drzwi chłodnicze i żywność się zepsuje, konsekwencje mogą być katastrofalne. Jeśli taki produkt wciąż będzie sprzedawany i zauważy to sanepid, Twój sklep może dostać nader wysoką karę, niekiedy biznesmeni po nałożeniu kar finansowych przez sanepid, nie potrafią już uwolnić się z długów - .
20/03/04, 07:24:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.