Musisz mieć te przyrządy w Twojej kuchni!

Niezbędnych narzędzi w kuchni przenigdy zbyt wiele. Nie zapominajmy, iż im rozmaitszy nasz komplet kuchenny tym łatwiejsza praca i smakowitsze dania. Czy posiadasz w swojej kuchni wszystko, co potrzebne? Czy masz otwieracze do butelek, podajniki kuchenne, relingi lub serwetniki? Nie posiadasz? Więc czytaj dalej, bo na tych elementach kuchennego wyposażenia skoncentrujemy się w tym artykule.
Otwieracze butelek to całkiem nic nowatorskiego, ale często brakuje ich w kuchni.
Blat kuchenny z jedzeniem
Opracował: Herry Lawford
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Banalny powód absencji? Być może taki, że jest to tak powszechne, iż aż o tym nie pamiętamy. Najlepiej zaopatrzyć się w otwieracz, który spełnia od razu wiele innych funkcji, przykładowo, otwiera konserwy i posiada korkociąg do otwierania wina. Możemy też nabyć podobny zestaw w pudełeczku, gdzie oprócz otwieracza jest parę innych użytecznych narzędzi (jak wspomniane powyżej).

Może zainteresują ciebie także

Jak w domowym zaciszu przygotować pięknie pachnącą kawę bez robienia zagmatwanych czynności?

kawa w kapsułkach
Opracował: Cayobo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jest to bardzo wygodne wyjście dla smakoszy takiego napoju. Za pomocą kapsułek, przygotowanie swojej ukochanej kawy jest bardzo łatwe. Wystarczy zaledwie włożyć kapsułkę do ekspresu, nacisnąć odpowiedni przycisk i zaczekać niedługą chwilę na zaparzenie ulubionego napoju.


Niezwykle dobrym wynalazkiem dla miłośników kawy jest kawa w kapsułkach.


Kuchnia
Opracował: wikio2012
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Kolejną sprawą są podajniki kuchenne. Nie są tak ewidentne, jak otwieracze, ponieważ pojawiły się w Polsce w latach 90. Kto by kiedyś martwił się podajnikiem, kiedy po prostu w kuchni rządziła ścierka. Teraz, kiedy możemy sobie kupić papierowe ręczniki taki podajnik to wymarzony przyrząd, żeby je tam zawiesić i korzystać w każdej chwili. Do widzenia więc szmatki, z podajnikiem pod ręką jest zawsze świeży papier. Więcej informacji odszukasz tutaj: podajnik do kuchni.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.