Musisz mieć te przyrządy w Twojej kuchni!

Niezbędnych narzędzi w kuchni przenigdy zbyt wiele. Nie zapominajmy, iż im rozmaitszy nasz komplet kuchenny tym łatwiejsza praca i smakowitsze dania. Czy posiadasz w swojej kuchni wszystko, co potrzebne? Czy masz otwieracze do butelek, podajniki kuchenne, relingi lub serwetniki? Nie posiadasz? Więc czytaj dalej, bo na tych elementach kuchennego wyposażenia skoncentrujemy się w tym artykule.
Otwieracze butelek to całkiem nic nowatorskiego, ale często brakuje ich w kuchni.
Blat kuchenny z jedzeniem
Opracował: Herry Lawford
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Banalny powód absencji? Być może taki, że jest to tak powszechne, iż aż o tym nie pamiętamy. Najlepiej zaopatrzyć się w otwieracz, który spełnia od razu wiele innych funkcji, przykładowo, otwiera konserwy i posiada korkociąg do otwierania wina. Możemy też nabyć podobny zestaw w pudełeczku, gdzie oprócz otwieracza jest parę innych użytecznych narzędzi (jak wspomniane powyżej).

Może zainteresują ciebie także

Serwer w chmurze a także loadbalancer - idea dla wszystkich przedsiębiorstw

laptop z internetem
Opracował: Serge Kij
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Loadbalancer i serwer w chmurze to znakomite udogodnienie dla małych oraz średnich przedsiębiorstw. Loadbalancer jest niedrogim i łatwym w użyciu produktem, zapewniającym duże możliwości utrzymania dostępności usług w sytuacji awarii serwera, potrzeby rozłożenia ruchu na wielu serwerach oraz zintegrowane zabezpieczenie przeciwwłamaniowe do sieci.


Kuchnia
Opracował: wikio2012
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Kolejną sprawą są podajniki kuchenne. Nie są tak ewidentne, jak otwieracze, ponieważ pojawiły się w Polsce w latach 90. Kto by kiedyś martwił się podajnikiem, kiedy po prostu w kuchni rządziła ścierka. Teraz, kiedy możemy sobie kupić papierowe ręczniki taki podajnik to wymarzony przyrząd, żeby je tam zawiesić i korzystać w każdej chwili. Do widzenia więc szmatki, z podajnikiem pod ręką jest zawsze świeży papier. Więcej informacji odszukasz tutaj: podajnik do kuchni.

Relingi to także dosyć nowy przyrząd. W zależności od wyglądu i wymiaru, w prostym zastosowaniu reling to taki kuchenny kij, na którym można powiesić wiele przydatne koszyki, w których stawiamy przyprawy czy umieszczamy sztućce, możemy na nim również umieścić łyżki, które posiadają haczyk lub pozostałe przeznaczone do powieszenia kuchenne narzędzia.

Ostatnia z prezentowanych narzędzi to serwetniki. Nie jest nowa, ale używana jest dosyć incydentalnie, a szkoda, ponieważ w każdej restauracji czy barze posiadamy na stole serwetnik, zdałoby się tą dobrą obyczaj zastosować do domu, by podczas obiadu mieć łatwy dostęp do czystej serwetki. Co najważniejsze, teraz jest bardzo dużo rodzajów serwetników, różnokolorowe, różne kształty, dopasują się do każdej kuchni, do każdego mody i klimatu. Na temat tych elementów kuchennych przeczytasz tu: serwetniki do kuchni.
19/02/06, 07:21:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.