Opłacalność handlu z naszymi Białorusią

Nasza sytuacja gospodarcza, pomimo szalejącego kryzysu, trzyma się wyjątkowo dobrze. Powstaje mnóstwo mniejszych i średnich firm. Rodacy wzięli nareszcie los w swoje, sprytne ręce i mimo ogromnego ryzyka, zakładają udane biznesy. Bycie własnym kierownikiem to o niebo lepsza opcja, niż ciągłe stosowanie się do poleceń w czyjejś firmie. Nawet początkowe gorsze miesiące, gdy firma dopiero rozwija skrzydła, nie odbierają bojowego myślenia naszych przedsiębiorców.

spedycja
Wiele powstających firm nastawia się na robienie interesów z naszymi wschodnimi sąsiadami. Mogłoby się wydawać, że przez wzgląd na historię i politykę, nasze stosunki biznesowe ze Słowianami nie będzie się układać pomyślnie. Nic podobnego! W końcu jeszcze w okresie dawnego ustroju handel między naszym krajem, a Rosjanami kwitł. Wiele naszych produktów, na przykład meble, stały się w Związku Radzieckim kultowe, a zwrot „polski” był synonimem najlepszej klasy. Teraz może nasze wyroby nie cieszą się już tak olbrzymią popularnością, ale cały czas są chętnie kupowane przez naszych wschodnich sąsiadów.

Tak zażyłe relacje biznesowe powodują, że burzliwie rozwijają się w naszym kraju przedsiębiorstwa transportowe, obsługujące również kierunki na Wschodzie. Spedycja międzynarodowa (współpracuj z profesjonalną firmą, kliknij - korzystna oferta) stała się obecnie wyjątkowo opłacalna. Współpraca z naszymi wschodnimi sąsiadami działa w obie strony, stad też samochody dostawcze nigdy nie wracają bez załadunku Trzeba tylko zarejestrować się na odpowiedniej giełdzie transportowej, gdzie bez trudu odnajdziemy odpowiadający nam transport z krajów byłego Związku Radzieckiego do Polski. Takie zapotrzebowanie na przewóz produktów za naszą wschodnią granicę powoduje, że firmy logistyczne poszerzają spektrum swoich usług. Jest to związane oczywiście z dodatkowymi wpływami, które później można zainwestować w nowocześniejszą flotę. Warto również nieustannie doszkalać pracowników.

Niezależnie od sytuacji politycznej w tej części Europy, relacje biznesowe pomiędzy Polską, a naszymi wschodnimi sąsiadami nie ustaną. Bardzo trudno jest zerwać więzy słowiańskiej krwi i stulecia wspólnej historii oraz kultury.


Może zainteresują ciebie także

Jakość to istotna zakłady

Jakość, gwiazdki
Opracował: http://www.freeimages.com
Zainspirowane przez: http://www.freeimages.com
Nikogo nie trzeba dziś naprowadzać, a już z pewnością nie dyrektorów oraz właścicieli przedsiębiorstw, o tym, że najlepszą wizytówką przedsiębiorstwa, jest wciąż jakość przedmiotów, które są oferowane kontrahentowi. Im ta jakość jest lepsza i im jeszcze do tego cena jest odpowiedniejsza, tym większa jest możliwość na to, iż dana firma dostanie wysoką pozycję na rynku i iż będzie znana nie tylko konkurencji, ale także sporej rzeszy kontrahentów.
18/07/12, 02:52:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.