Potrzebujesz odpowiedniego nośnika? Ekran led staje na wysokości zadania w licznych okolicznościach

Ekrany led cieszą się sporą popularnością wśród osób, które szukają efektywnej postaci reklamy. Przykuwają spojrzenia spacerowiczów i sprawdzają się dużo pomyślniej niż tradycyjne billboardy oraz banery reklamowe.
ekrany LED
Opracował: Tom Kell
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
W sytuacji, kiedy szukasz ciekawego i efektywnego sposobu przedstawienia treści

Ekran led jest coraz chętniej wykorzystywanym nośnikiem treści. Znajduje zastosowanie w reklamie, ponieważ ustawiany w strategicznych punktach miast albo przy ruchliwych drogach przyciąga spojrzenia przechodzących oraz przejeżdżających osób, będących odbiorcami treści. Mimo wszystko możliwości ekranów led nie sprowadzają się tylko do reklam. Z powodzeniem mogą być one wykorzystywane do przekazywania ważnych informacji, jak na przykład rozkład jazdy na przystankach komunikacji miejskiej lub pory otwarcia marketów. Parametry ekranów led zapewniają, że mogą być one wykorzystywane na wiele sposobów. Dowiedz się więcej z tego źródła: ekrany LED Medas Media na Okrzei we Włocławku.

Ekran led może mieć różne wymiary

Może zainteresują ciebie także

Z jakiej przyczyny druk plakatów to dobry pomysł na reklamę?

przygotowanie plakatu
Opracował: bobbi vie
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeśli prowadzisz firmę, bez wątpliwości doskonale wiesz, że na pewno powinieneś zainwestować w reklamę. Chyba nikt już dzisiaj nie ma wątpliwości, że reklama jest wielką dźwignią handlu. Jeśli jakaś marka nie istnieje w świadomości konsumentów – bo przykładowo nie prowadzi konta w serwisach społecznościowych – na pewno jest jej odrobinę trudniej sprzedać swoje produkty. Jakie formy reklamy są najbardziej efektywne? Niewątpliwie warto zainwestować w posiadanie konta w serwisach społecznościowych.


Producenci ekranów led starają się, by ich materiały były naprawdę różne. Z tego powodu są one udostępniane w wielu wymiarach i kształtach, co pomaga dostosować ekran led do własnych wymogów - na przykład - http://dailymotion.com/video/xro0ej_ekran-led-wolbrom-krakowska-tel-782-666-777_lifestyle. Nośniki dostępne są zarówno w postaci sporych telebimów, jakie stawia się przy szosach lub instaluje na budynkach, jak i w charakterze małych tablic, które wyświetlają szeroki zakres informacji, jak ceny, godziny otwarcia i tym podobne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.