Potrzebujesz odpowiedniego nośnika? Ekran led staje na wysokości zadania w licznych okolicznościach

Ekrany led cieszą się sporą popularnością wśród osób, które szukają efektywnej postaci reklamy. Przykuwają spojrzenia spacerowiczów i sprawdzają się dużo pomyślniej niż tradycyjne billboardy oraz banery reklamowe.
ekrany LED
Opracował: Tom Kell
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
W sytuacji, kiedy szukasz ciekawego i efektywnego sposobu przedstawienia treści

Ekran led jest coraz chętniej wykorzystywanym nośnikiem treści. Znajduje zastosowanie w reklamie, ponieważ ustawiany w strategicznych punktach miast albo przy ruchliwych drogach przyciąga spojrzenia przechodzących oraz przejeżdżających osób, będących odbiorcami treści. Mimo wszystko możliwości ekranów led nie sprowadzają się tylko do reklam. Z powodzeniem mogą być one wykorzystywane do przekazywania ważnych informacji, jak na przykład rozkład jazdy na przystankach komunikacji miejskiej lub pory otwarcia marketów. Parametry ekranów led zapewniają, że mogą być one wykorzystywane na wiele sposobów. Dowiedz się więcej z tego źródła: ekrany LED Medas Media na Okrzei we Włocławku.

Ekran led może mieć różne wymiary

Może zainteresują ciebie także

Typy, formy i nośniki reklamy outdoorowej

reklama outdoorowa, bilbord
Opracował: ING Group
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Do finalnego odbiorcy reklamy typu outdoor możesz dotrzeć przez użycie wielu rozmaitych nośników. Kardynalnym kryterium, jakie trzeba brać pod uwagę w trakcie selekcjonowania formy reklamy zewnętrznej jest otoczenie, wśród którego reklama będzie osadzona. Od otoczenia zależy to, czy reklama będzie widzialna oraz co jeszcze istotniejsze – wyrazista!


Producenci ekranów led starają się, by ich materiały były naprawdę różne. Z tego powodu są one udostępniane w wielu wymiarach i kształtach, co pomaga dostosować ekran led do własnych wymogów - na przykład - http://dailymotion.com/video/xro0ej_ekran-led-wolbrom-krakowska-tel-782-666-777_lifestyle. Nośniki dostępne są zarówno w postaci sporych telebimów, jakie stawia się przy szosach lub instaluje na budynkach, jak i w charakterze małych tablic, które wyświetlają szeroki zakres informacji, jak ceny, godziny otwarcia i tym podobne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.