Każda kobieta powinna troszczyć się o własne zdrowie oraz raz na jakiś czas umówić się do ginekologa

ginekologia to bardzo poważny dział medycyny, który nie może być wstydliwym tematem wśród kobiet.


Badania wskazują na to, że Polki wstydzą się chodzić do ginekologa.


Warszawa
Opracował: Radek Kołakowski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Może zainteresują ciebie także

Jak znaleźć najlepszych lekarzy w Krakowie

Lekarz
Zainspirowane przez: sxc.hu
Współcześnie ogrom problemów z kwestiami zdrowia są w stanie pomóc rozwikłać doskonali specjaliści. Niemal każdy czasami przechodzi różne kłopoty w swoim życiu, z którymi organizm sam nieraz nie daje sobie rady. Rozmaite kłopoty natury neurologicznej powiązane z pracą, czy codziennym funkcjonowaniem są w stanie nie tylko pogarszać samopoczucie, ale źle leczone często się pogłębiają.


Większość z nich (szczególnie dotyczy to kobiet, które mieszkają na wsi) spotyka ginekologa pierwszy raz w życiu, gdy spodziewa się dziecka. To po prostu zbyt późno. Ginekolog jest lekarzem tak jak każdy inny. Nie wolno się wstydzić. Jeśli przynajmniej raz w roku robimy kontrolne badania krwi czy wzroku, to także wizyta u ginekologa powinna stać się dla nas normą. Nastolatki na pierwszą wizytę musi zabrać matka. Będzie jej wówczas lżej. Wobec tego nierzadko zdarza się tak, że matka i córka umawiają się do tego samego ginekologa. Jeśli lekarz nam się spodobał i czujemy się przy nim spokojne, to nie powinniśmy go zmieniać. Może on dla przykładu poprowadzić naszą ciążę. W takim bowiem okresie potrzebujemy naprawdę profesjonalnej opieki.

Zainteresował Cię ten wpis? To bardzo dobrze, gdyż też ta pomocna strona (http://www.rehabilitacje.org/rentgen-1) zafascynuje Cię bez reszty, zatem sprawdź to!

Nie powinniśmy dopiero wówczas gorączkowo szukać dobrego fachowca. Dobrze byłoby, by był to gabinet prywatny, gdyż tam nie będzie trzeba czekać w niekończących się kolejkach. Jeżeliby działo się coś niepokojącego, to od razu zostaniemy przyjęci przez doktora. Otrzymamy również listę, które badanie będziemy musiały zrobić i w którym tygodniu ciąży. To istotne, ponieważ jest tego dużo i można się w tym pogubić.


Szczególnie jeżeli jest to nasza pierwsza ciąża i jesteśmy zagubione. Dobry lekarz powinien również z nami dużo rozmawiać oraz objaśniać różne wątpliwości.
22/11/14, 08:08:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.