Dopasowanie ciekawych gadżetów, które można wliczyć w zestaw rzeczy oferowanych mężczyznom.

Nie można zakwestionować tego, że dopasowanie godnych uwagi przedmiotów, jakie da się wpisać w zestaw rzeczy proponowanych konsumentom okaże się trochę odmienny niż to, co przedsiębiorstwa mogą zaproponować kobietom. Jeśli chodzi o akcesoria reklamowe dedykowane mężczyznom, to głównie podkreśla się, iż będą to rzeczy, jakie panowie będą mogli w praktyce wykorzystać. Kobiety w większym stopniu skierują uwagę na design, natomiast dla mężczyzn nie jest to najważniejszy czynnik.

gadżety
Opracował: home&you
Zainspirowane przez: home&you
Najbardziej panowie będą cieszyć się z odzieży i z rzeczy, które da się wykorzystać w codziennej pracy. W związku z tym dobrze będzie im zaoferować koszulki z nadrukiem, cieplejsze bluzy, czy czapki. Na podobnej zasadzie usatysfakcjonuje ich także pendrive z logo, czy inne gadżety, jakie będą mieli okazję wykorzystywać każdego dnia. I już dokładnie to musi być wiodącą przesłanką, by decydować się na tego typu akcesoria w propozycji handlowej - pendrive z logo. Stosownie będzie przy tym zrobić specjalne ankiety wśród konsumentów, na podstawie jakich jeszcze precyzyjniej można będzie podarować konsumentom w ramach rozdawania akcesoriów promocyjnych.

Może zainteresują ciebie także

Herbaty najlepszej klasy – jak je odróżnić?

jedzenie na diecie
Opracował: with wind
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Japońskie herbatki w Polsce cieszą się dużym zaufaniem i są rekomendowane na każdym kroku przez miłośników tegoż naparu. W zgodzie ze zdaniem „jeśli nie spróbujesz, to się nie przekonasz”, coraz więcej osób korzysta z nich, a jednocześnie – dołącza do rosnącej liczby ich zwolenników.


Jedna z nich to popularna herbatka zielona wprost z Japonii – Matcha sklep bowiem jedynie najlepszej jakości posiada ją na najwyższej wartości półkowej.


Abstrahując od tego, czy są to przedmioty, jakie chce się dać osobom dopiero co nawiązującym relację handlową z firmą, bądź też wiernym partnerom biznesowym, zawsze trzeba mieć na uwadze to, aby pozostawały to produkty wprost związane z działalnością, jaką się reprezentuje. Tylko na takiej przesłance klient ma okazję jak najlepiej odebrać później markę od jakiej dostał gadżet reklamowy. W wypadku mężczyzn łatwiej jest powziąć takie ustalenia, co z pewnością na korzyść wpływa w przyszłości na wizerunek marki. Oczywiście, (przejrzyj pełną propozycję pod adresem) mężczyźni tak samo jak kobiety skierują wzgląd na wygląd określonych gadżetów, jednak w dalszym ciągu na pierwszym miejscu jest dla nich praktyczne użycie tego, co otrzymują. Konkretny zaś wybór gadżetów (czytaj pełen raport - gadżety sportowe) powinien być jak najdokładniej omówiony z ekspertami od marketingu.

pendrive
Opracował: 4Press.pl
Zainspirowane przez: 4Press.pl
To fundament do podjęcia słusznych ustaleń i zadowolenia kontrahentów. A za tym stoi powodzenie marki. Jeśli chodzi o wybór godnych uwagi gadżetów, które da się wpisać w zestaw produktów proponowanych konsumentom to będzie to dobór kluczowy dla dalszego działania marki. Trzeba w końcu skrupulatnie przemyśleć tematów akcesoriów reklamowych dla przedstawicieli konkretnej płci.
21/05/13, 08:34:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.