Drewniane patyczki do lodów i szaszłyków koniecznym artykułem w twojej kuchni

Są takie rzeczy, które, mimo, że niekoniecznie każdego dnia, warto jednak trzymać w swojej szafce. Przykładem takiej rzeczy są niewątpliwie najrozmaitszego typu patyczki.
Dziś w Polsce prężnie działa parę przedsiębiorstw, specjalizujących się w tworzeniu różnego typu patyczków.


patyczki do szaszłyków
Opracował: swimboy1
W skład proponowanego przez nie asortymentu zaliczają się: patyczki do lodów, patyczki do szaszłyków, patyczki ogrodowe, mieszadełka, patyczki do waty cukrowej, patyczki do flag, patyczki lekarskie i kosmetyczne. Robione są one głównie z wysokiej jakości drewna z brzozy i buku - patyczki od lodów od Wytwórni Patyczków do Szaszłyków i Lodów, Fyda Zdzisław. Dzięki nieposiadaniu zapachu przez tego gatunku drzewa, ale też składowi chemicznemu, tworzącemu się w trakcie procesu parzenia, przeniknięcie smaku lub woni drewna do jedzenia, staje się czymś niemożliwym. Patyczki do lodów robione bywają w różnorodnych formach: płaskich w typie standardowym, płaskich – ósemek, płaskich – łyżeczek, okrągłych i płaskich z zaokrąglonymi brzegami - . Także ich wielkoścu mogą posiadać kilka wariantów. Patyczki do szaszłyków robione są natomiast w dwóch obowiązujących kształtach: płaskim i okrągłym. Mieszadełka dzieli się ze względu na ich zastosowanie, wobec czego jest opcja kupienia mieszadełek do napojów albo farb i lakierów. Patyczki ogrodowe z kolei produkowane są w różnorodnych wariantach kolorów. Dużym plusem patyczków wytwarzanych z drzewa okazuje się niewątpliwie to, że bywają o wiele bardziej przyjazne dla środowiska niż powszechne teraz patyczki plastikowe.


Może zainteresują ciebie także

Jak efektywnie wyekwipować naszą kuchnię?

Akcesoria do przechowywania przypraw
Opracował: home&you
Zainspirowane przez: home&you
Nie da się zataić faktu, że każdy z nas kocha jeść. Spożywanie pysznych posiłków na pewno na stałe wpisało się w nasze powszednie obyczaje, w następstwie tego też niezmiernie ochoczo otwieramy się na nowe doświadczenia egzotycznych kuchni.
Należy zaopatrzyć się w zestawy drewnianych patyczków. Nigdy nie można się spodziewać, kiedy przyjdzie nam chęć na przygotowanie domowych lodów albo szaszłyków na grilla.
18/06/22, 03:11:56
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.