Przekazy reklamowe na telebimach są coraz bardziej znane. Bez wątpienia warto w nie zainwestować

Z reklamami na telebimach zapewne masz kontakt stale po wyjściu z domu. Są one aktualnie tak uniwersalne i tak nadzwyczaj znane, że zdołamy je zaobserwować na pewno w wszelkim miejscu.

Telebim
Opracował: Steven Straiton
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Taka forma reklamy umieszczonej na zewnątrz nie bez przyczyny może się poszczycić obecnie tak dużym powodzeniem. Powód jest zupełnie zwyczajny – reklama na telebimach jest widoczna i dostrzegalna przez dużo grup ludzi, zwraca ona uwagę a także wzrok, a to powoduje, że jest ona wspaniała. Treści umieszczone w reklamie na telebimach w kilku przypadkach są o wiele bardziej zauważalne niż treści, jakie podpatrywane są przez pozostałe rodzaje reklamowe.

Może zainteresują ciebie także

Stolica. Miejsce o wielu twarzach, wielu kulturach i różnorakim podejściu do przeżywania

klawiatura
Opracował: www.spolecznieodpowiedzialni.pl
Zainspirowane przez: www.spolecznieodpowiedzialni.pl
Warszawa to miejsce o niesamowitych możliwościach. Mieszkaniec może zostać dosłownie kim pragnie lub być zupełnie nikim. Stworzenie i utrzymanie własnego wizerunku zależy od sieci znajomości, a również tego, jak bardzo zorientowani jesteśmy na efekt.


Jednakże,żeby reklama na telebimach była opłacalna musi spełniać kilka istotnych elementów. Nie starczy zazwyczaj zrobić reklamy oraz pokazać jej na telebimie. Sama reklama (więcej info) musi być odpowiednio spreparowana, musi posiadać treści, które zwrócą uwagę innych osób, dodatkowo musi klarowna, jasna i łatwa w odbiorze. Do tego odpowiednie znacznie ma dodatkowo miejsce, w którym znajduje się telebim reklamowy.

Jeżeli możemy zlokalizować go w niewiele uczęszczanych miejscach to reklama pozostanie wprost niezauważona i nie będzie problemów efektów, a co za tym idzie – przychodów. Reklamy pokazywane na telebimach muszą znajdować się w miejscach zazwyczaj uczęszczanych, przykładowo w nieraz odwiedzanych (takich jak na przykład reklama na telebimie trójmiasto), w centrum miasta, przy wielokrotnie uczęszczanych szlakach transportowych, albo tez w miejscach zwyczajnie słynnych, jak telebim gdynia świętojańska - www (www).
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.