Czym jest czarny napój dla lubiących kawę?

Kawa posiada wielu zwolenników, którzy dla odpowiedniej jej jakości potrafią również wyjechać i na drugi koniec naszego globu. Wraz z popularnym przysłowiem „cudze chwalicie, a swojego nie znacie”, należy wcześniej odwiedzić palarnie kawy, znajdujące się w Polsce.


Jedną z nich jest znana CoffeeLab, która została utworzona ponad dwadzieścia lat wcześniej i w chwili obecnej skupia świeżo palone kawy z całego świata, dostarczane bezpośrednio od najlepszych producentów małych i niepozornych ziarenek.
Serce palarni mieści się w stolicy, gdzie każdego dnia wielu smakoszy wybiera się, by spróbować i poczuć aromat najlepszych kaw. W chwili obecnej jednak CoffeeLab jest samym sercem produkowania i hodowania sadzonek (nasz coffelab). Posiada ona status małej palarni, jednak wraz z najważniejszą ideą stworzenia jak najlepszych ziarenek, na uwadze również jest ich całkowita naturalność. Palarnia ów nie stosuje żadnych substancji chemicznych, a w związku z tym jeszcze bardziej jest ceniona przez smakoszy każdego kalibru. CoffeeLab łączy w sobie to, co najważniejsze – świeżości, a także lokalnych zbiorów.


kulinarny
Opracował: You Tube - Tomasz Szafarek
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Jedna z najbardziej popularnych to kawa Vergnano – pochodząca z Italii, a także jest dostępna zarówno w wersji ziarnistej, jak i mielonej. Jest niezwykle popularna i z powodzeniem stawiana obok najlepszych na świecie kaw, czego potwierdzeniem może być niezwykle wysokie zapotrzebowanie na kawę Vergnano (kawy vergnano).
Charakteryzuje ją mocny aromat i słodkawy posmak, dzięki czemu trafia w gusta wielu miłośników czarnego napoju. Początki firmy sięgają wieku XIX – doświadczenie oraz nieprzerwana miłość do kawy sprawiła, że jest ona obecnie jedną z najbardziej znanych na całym świecie.
17/08/18, 06:41:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.