Czym jest czarny napój dla lubiących kawę?

Kawa posiada wielu zwolenników, którzy dla odpowiedniej jej jakości potrafią również wyjechać i na drugi koniec naszego globu. Wraz z popularnym przysłowiem „cudze chwalicie, a swojego nie znacie”, należy wcześniej odwiedzić palarnie kawy, znajdujące się w Polsce.


Jedną z nich jest znana CoffeeLab, która została utworzona ponad dwadzieścia lat wcześniej i w chwili obecnej skupia świeżo palone kawy z całego świata, dostarczane bezpośrednio od najlepszych producentów małych i niepozornych ziarenek.


Serce palarni mieści się w stolicy, gdzie każdego dnia wielu smakoszy wybiera się, by spróbować i poczuć aromat najlepszych kaw. W chwili obecnej jednak CoffeeLab jest samym sercem produkowania i hodowania sadzonek (nasz coffelab). Posiada ona status małej palarni, jednak wraz z najważniejszą ideą stworzenia jak najlepszych ziarenek, na uwadze również jest ich całkowita naturalność. Palarnia ów nie stosuje żadnych substancji chemicznych, a w związku z tym jeszcze bardziej jest ceniona przez smakoszy każdego kalibru. CoffeeLab łączy w sobie to, co najważniejsze – świeżości, a także lokalnych zbiorów.


Może zainteresują ciebie także

Preferowane firmy dające do dyspozycji dodatki do żywności

sól i pieprz na blacie szafy
Opracował: Guilhem Vellut
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
W naszej kuchni od dawna króluje sól oraz pieprz, biorąc pod uwagę przyprawy. Wyjątkowe, polecane przez wielu dodatki do żywności mogą przyczyniać się w znacznym stopniu do polepszenia oraz wzbogacenia smaku określonej potrawy. Może się ona okazywać wręcz nie do porównania ze swoją wersja pozbawioną dodatków. Dla klientów duże znaczenie ma pochodzenie różnych składników, jakie użyte zostały do wykonania pewnego dodatku do żywości, dlatego dokładnie sprawdzają oni etykiety.


kulinarny
Opracował: You Tube - Tomasz Szafarek
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Jedna z najbardziej popularnych to kawa Vergnano – pochodząca z Italii, a także jest dostępna zarówno w wersji ziarnistej, jak i mielonej. Jest niezwykle popularna i z powodzeniem stawiana obok najlepszych na świecie kaw, czego potwierdzeniem może być niezwykle wysokie zapotrzebowanie na kawę Vergnano (kawy vergnano).


Charakteryzuje ją mocny aromat i słodkawy posmak, dzięki czemu trafia w gusta wielu miłośników czarnego napoju. Początki firmy sięgają wieku XIX – doświadczenie oraz nieprzerwana miłość do kawy sprawiła, że jest ona obecnie jedną z najbardziej znanych na całym świecie.
18/09/27, 09:16:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.