Te dodatki muszą znaleźć się w każdej kuchni

Uwielbiasz gotować i pragniesz mieć w doskonały komplet wyposażenia, który pozwoli przygotowywanie wyśmienitych potraw w wygodnych warunkach? A ręcz przeciwnie… nie cierpisz stać przy garnkach i chcesz sobie uprościć sprawę przyrządzania potraw, aby spędzać kuchni minimalny czas i nie tracić nerwów? Niezależnie od tego, z która postawą się utożsamiasz w kuchni powinno się znaleźć wysokiej jakości wyposażenie.


żeliwna patelnia do naleśników
Opracował: adidas
Zainspirowane przez: adidas


Może zainteresują ciebie także

Dopasowanie ciekawych gadżetów, które można wliczyć w zestaw rzeczy oferowanych mężczyznom.

mężczyzna
Opracował: Benjamin Linh VU
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nie da się podważyć tego, iż wybór ciekawych gadżetów, jakie da się wpisać w zestaw rzeczy proponowanych mężczyznom jest trochę inny aniżeli to, co przedsiębiorstwa mogą przedłożyć przedstawicielkom płci pięknej. Jeżeli chodzi o akcesoria reklamowe dedykowane mężczyznom, to nade wszystko podkreśla się, że będą to przedmioty, które panowie będą mieli okazję praktycznie wykorzystywać. Kobiety w większym stopniu skierują wzgląd na design, jednak dla mężczyzn nie jest to najbardziej znaczący wyznacznik.


Chyba nikt nie potrafi sobie wyobrazić kuchni bez dobrej patelni. Z tego elementu wyposażenia kuchennego korzystamy bardzo często. Na patelni przygotowujemy szybkie posiłki, podsmażamy składniki do sosów, podgrzewamy potrawy z poprzedniego dnia. W każdym mieszkaniu zatem musi znaleźć się patelnia, a najlepiej mieć kilka! Patelnia dostosowana do przyrządzania konkretnych potraw to znaczne uproszczenie, a dodatkowo możliwość przygotowywania posiłków, które wcześniej nie gościły w naszym domu (http://smakprostoty.pl/filmy/le-creuset-zeliwna-patelnia-do-nalesnikow). Żeliwna patelnia do naleśników to coś, w co z pewnością opłaca się zainwestować. Niska patelnia ze specjalną powłoką pozwala na wygodne przygotowywanie ciasta naleśnikowego - równomierne wysmażenie naleśnika przy jednoczesnym niwelowaniu jego przypalenia. Jeżeli natomiast chcemy przygotowywać smaczne dania mięsne z mniejsza ilością tłuszczu, patelnia do grilowania będzie znakomitym zakupem. Mięsa przyrządzane na takiej patelni są smaczne i na pewno zdrowsze. Na patelni grillowej można smażyć między innymi filety z kurczaka lub wołowinę do hamburgerów . Ponadto, na takiej patelni możemy również grillować różne warzywa. Specjalne patelnie sprawią, że domowe menu będzie bardziej urozmaicone.


warzywa
Opracował: 楊 明憲 阿憲
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


oczywiście w każdej kuchni musi znaleźć się komplet dobrych noży. Szczególne miejsce wśród produktów w tejże kategorii zajmuje nóż damasceński (patelnia przeznaczone do grillowania). Co to? Jest to nóż ze stali damasceńskiej. To co odróżnia stal damasceńską od innej stali to wytrzymałość oraz elastyczność. Ponadto, noże ze stali damasceńskiej nie szczerbią się i zawsze są ostre.
16/11/25, 15:19:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.