Te dodatki muszą znaleźć się w każdej kuchni

Uwielbiasz gotować i pragniesz mieć w doskonały komplet wyposażenia, który pozwoli przygotowywanie wyśmienitych potraw w wygodnych warunkach? A ręcz przeciwnie… nie cierpisz stać przy garnkach i chcesz sobie uprościć sprawę przyrządzania potraw, aby spędzać kuchni minimalny czas i nie tracić nerwów? Niezależnie od tego, z która postawą się utożsamiasz w kuchni powinno się znaleźć wysokiej jakości wyposażenie.


żeliwna patelnia do naleśników
Opracował: adidas
Zainspirowane przez: adidas


Może zainteresują ciebie także

Dlaczego dobrze zainwestować w dobrą kawę? Jakiego rodzaju kawa jest warta uwagi?

kawa vergnano
Opracował: Personal Creations
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Picie kawy to jedno z najprzyjemniejszych doznań. Kiedy odpoczywamy z kubkiem cudownej kawy to czujemy się rzeczywiście dobrze, odczuwamy jak wracają nam siły, życie nas cieszy.


Chyba nikt nie potrafi sobie wyobrazić kuchni bez dobrej patelni. Z tego elementu wyposażenia kuchennego korzystamy bardzo często. Na patelni przygotowujemy szybkie posiłki, podsmażamy składniki do sosów, podgrzewamy potrawy z poprzedniego dnia. W każdym mieszkaniu zatem musi znaleźć się patelnia, a najlepiej mieć kilka! Patelnia dostosowana do przyrządzania konkretnych potraw to znaczne uproszczenie, a dodatkowo możliwość przygotowywania posiłków, które wcześniej nie gościły w naszym domu . Żeliwna patelnia do naleśników to coś, w co z pewnością opłaca się zainwestować. Niska patelnia ze specjalną powłoką pozwala na wygodne przygotowywanie ciasta naleśnikowego - równomierne wysmażenie naleśnika przy jednoczesnym niwelowaniu jego przypalenia. Jeżeli natomiast chcemy przygotowywać smaczne dania mięsne z mniejsza ilością tłuszczu, patelnia do grilowania będzie znakomitym zakupem. Mięsa przyrządzane na takiej patelni są smaczne i na pewno zdrowsze. Na patelni grillowej można smażyć między innymi filety z kurczaka lub wołowinę do hamburgerów . Ponadto, na takiej patelni możemy również grillować różne warzywa. Specjalne patelnie sprawią, że domowe menu będzie bardziej urozmaicone. http://smakprostoty.pl/filmy/le-creuset-zeliwna-patelnia-do-nalesnikow


warzywa
Opracował: 楊 明憲 阿憲
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


oczywiście w każdej kuchni musi znaleźć się komplet dobrych noży. Szczególne miejsce wśród produktów w tejże kategorii zajmuje nóż damasceński (patelnia przeznaczone do grillowania). Co to? Jest to nóż ze stali damasceńskiej. To co odróżnia stal damasceńską od innej stali to wytrzymałość oraz elastyczność. Ponadto, noże ze stali damasceńskiej nie szczerbią się i zawsze są ostre.
18/06/22, 00:25:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.