W co warto inwestować pieniądze?

Wszelakie sondaże pokazują zatrważające dane: tylko niewielki procent z nas posiada jakiekolwiek oszczędności. Nie potrafimy odkładać pieniędzy, nie wspominając już o ich lokowaniu, więc tak mało osób wie, czym są fundusze Seed Capital.
firma - wizja
Opracował: HazteOir.org
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nasz kraj wymaga od nas opłacania bardzo wysokich podatków. Cóż oferuje nam w odpowiedzi na to? Z przykrością należy stwierdzić, iż prawie nic. Od dawna słychać o kryzysie służby zdrowia, a zwłaszcza o wielkich problemach funduszy emerytalnych. Obecnie prawie każdy fundusz emerytalny to trudności z wypłaceniem emerytur Fachowcy mówią o tym że środków na emerytury dla osób, jakie teraz są w wieku produkcyjnym po prostu zabraknie. Filary funduszy emerytalnych powstawały po to, by wspierać osoby pracujące w składowaniu ich środków finansowych z na cele związane z wypłacaniem świadczeń emerytalnych – głównie z nimi kojarzymy fundusze jako takie. Jednak to tylko czubek góry lodowej: jest coś takiego, jak przykładowo fundusze kapitału zalążkowego. Co to takiego? Ciężko wyczerpująco wyjaśnić to w paru słowach. To specjalne fundusze charakteryzujące się podwyższonym ryzykiem. Ich cel to zainwestowanie w spółki, jakie mają nowatorski projekt, jaki ułatwi im szybki rozwój.Może zainteresują ciebie także

Jakiego rodzaju informacje pomogą, kiedy staramy się o dofinansowanie unijne? O czym pamiętać?

firmy
Opracował: Bratislavská župa
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Prowadzenie swojej firmy jest sprawą kosztowną, z tego względu dużo osób szuka dodatkowych funduszy. Dobrym wsparciem są dotacje unijne.


Dotacje unijne na rozwój firmy cieszą się dużym powodzeniem.
Jeżeli chcemy w jakiś sposób zadbać o swoją finansową przyszłość, opłaca się zacząć grać na giełdzie. Tak oto można łatwo a także w krótkim czasie powiększyć swoje pieniądze z przeznaczeniem na emeryturę. Otrzymaną w ten sposób gotówkę trzeba odłożyć na konto oszczędnościowe z atrakcyjnym oprocentowaniem. To doskonały sposób na pomnożenie swoich pieniędzy. Idealnie w tym przypadku sprawdzą się fundusze kapitału zalążkowego. W jaki sposób się za to zabierać? Na początku z pewnością trzeba ustalić, jaką kwotę chcemy przeznaczać na ten cel. Jeśli więcej zainwestujemy to również więcej możemy stracić, lecz i więcej zyskamy – trzeba nauczyć się kalkulowania ryzyka, ponieważ kiedy dobrze to opanujemy, mamy szansę pomnażać swój kapitał wielokrotnie. Fundusze Seed Capital cechują się wpieraniem firm w początkowym etapie ich działania (co to są fundusze seed capital). Nie za każdym razem z takiej firmy powstaje istna perła, ale da się nauczyć, jak wyszukiwać podmioty gospodarcze o takim potencjale. Opłaca się postawić na innowacyjne inwestowanie pieniędzy.
18/11/10, 07:27:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.