Kilka rad na temat wspierania organizmu dla ludzi aktywnych.

Żyjemy aktywnie, a niekiedy nie umiemy zadbać o zdrową dietę. Czasem pomimo niej musimy wspierać się preparatami suplementującymi dietę (http://sportowesuple.pl/). Co proponuje nam w tym zakresie rynek?
odżywianie zdrowe
Opracował: Good One PR
Zainspirowane przez: Good One PR
Bez przerwy w stresie i na wysokich umysłowych obrotach od rana do wieczora? Do tego przetworzona żywność, proste cukry i niezdrowe tłuszcze. Niejednokrotnie jeden posiłek dziennie - tuż przed pójściem spać, za to, by nadrobić zaległości, bardzo duży. Kiedy mamy zastrzeżenia co do jakości naszego żywienia, powinniśmy sięgnąć po suplementację. Vital stack to produkt, jaki pomaga nam w wyrównywaniu niedoboru witamin i minerałów (vital stack). Zawarte w nim składniki są niezbędne dla zachowania odpowiedniej witalności oraz sprawnego biegu procesów metabolicznych. Poszerzono go o trzy ważne aktywatory metaboliczne czyli: cholinę, inozytol i L-karnitynę. Oddziaływanie tych czynników polega na tym, iż stymulują pamięć i koncentrację oraz proces produkcji energii z kwasów tłuszczowych. Produkt Vital stack drink to koncentrat 1 litr, z jakiego otrzymamy około 65 litrów napoju. Jest dzięki temu bardzo wygodny w użyciu, ma pyszny orzeźwiający smak.

Testosteron to główny męski hormon płciowy, bardzo istotny dla właściwego działania organizmu. Jego ilość zmniejsza się wraz z upływem lat, lecz w naszych czasach problem z jego niedoborem mogą mieć nawet ludzie młodzi. Wpływ na jego za mały poziom mają takie uwarunkowania jak: styl życia, niezdrowe nawyki żywieniowe, brak aktywności fizycznej czy stres. W tym przypadku też należy pomyśleć o suplementacji.


Może zainteresują ciebie także

Drinki z cytrynówki

nalewka
Opracował: cyclonebill
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku dzięki olbrzymiemu dostępowi do informacji , a także rozmaitych produktów ludzie zawierają niemałe szans w zakresie gastronomii. Mimo to dane rodzime produkty cieszą się niezmiennym powodzeniem – w Polsce do tych wyrobów zdecydowanie zaliczają się rozmaitego rodzaju nalewki, często przeprowadzane z sezonowych owoców. Co mimo to można zrobić, kiedy sezon na dane produkty już przeminął? Na szczęście wyjść jest wiele – istnieją dobre sposoby na nalewki wykonywane z owoców możliwych do kupienia w każdym sezonie. Trzeba do nich od lat słynna z doskonałego smaku cytrynówka. Można ją wykonać samemu, aczkolwiek nie za każdym razem jest to zadanie proste – dodatkowo, jak w razie każdych nalewek, niezbędne jest przeczekanie kilku tygodni, a chociażby miesięcy. Dlatego zakupienie gotowej jest zdecydowanie świetną możliwością dla osób mniej cierpliwych czy takich, które wysoce pragną poczęstować gości doskonałym drinkiem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.