Mieszkanie musi być ładne, abyśmy chcieli do niego wracać - dlatego warto pamiętać, żeby ściany w domu nie były nudne i białe

ściany wyrażają dużo o właścicielach domu. Najczęściej wiszą na ścianach płótna albo są namalowane różne motywy. Wobec tego możemy próbować zgadnąć upodobania pani domu.


Ponadto, jeśli płótno jest ciekawe, zapamiętamy miejsce, w którym byliśmy i będziemy chcieli tam wrócić.


buty ziomowe
Opracował: VIVOBAREFOOT
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Może zainteresują ciebie także

Rozliczenie Pit za 2016 przy pomocy narzędzi sieciowych

podatki
Opracował: Simon Cunningham
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zbliżający się okres rozliczeniowy rok rocznie wiąże się z sporą ilością stresu jak i niejednokrotnie dodatkowych wydatków – związanych między innymi z potrzebą wynajęcia księgowego. Jednak stworzenie deklaracji nie musi być tak niezmiernie kłopotliwe jak do tej pory.


Niezwykle często mamy możliwość zauważyć różnego rodzaju malowidła na murach w prywatnych kamienicach, ale również w przedszkolach albo w centrach handlowych. W obecnych czasach popularne są również murale, które zajmują przestrzeń uliczną. Dziś malowanie murali można już zamówić i artysta zrobi wybrany przez nas obraz (sprawdzone malowanie murali). Jeżeli dom należy do nas, możemy zlecić artystyczne malowanie ścian zewnętrznych. Z pewnością podniesie to przymioty estetyczne naszej nieruchomości i staniemy się zachętą turystyczną naszego miasta. W Krakowie przykładowo organizowane są eskapady śladem ulicznych murali ( więcej artystycznego malowania ścian na ideamo.plwięcej artystycznego malowania ścian na Jeżeli będziemy mieć chęć możemy również rysunek zarezerwować dla przedszkola czy podstawówki. Dzieciom z pewnością przypadną do gustu bohaterzy z ulubionych kreskówek na ścianie, a starsi uczniowie docenią artystyczne, wielkie malunki pejzaży lub panoram miasteczek.


Jeśli chcemy zamówić mural, trzeba umówić się z profesjonalną firmą, z którą przedyskutujemy nasz projekt i która dokona niezobowiązującej wyceny.


Na podstawie ich doświadczenia i rad będziemy mogli ulepszyć plan. Na pewno sprawi to, że rezultat końcowy będzie nas zadowalał przez następne lata.
18/07/11, 20:01:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.