grillowanie jako idealny sposób na spędzenie wolnego czasu z familią i przyjaciółmi

Polacy uwielbiają grillowanie. To wspaniały sposób na spędzenie czasu z rodziną i kompanami.
Żeby delektować się wspaniałymi potrawami w sąsiedztwie natury, potrzebny jest dobry grill.

Istnieją trzy rodzaje takiego urządzenia. Grill na węgiel drzewny, albo brykiet, grill gazowy i elektryczny, który jest użytkowany zwykle w zamkniętych pomieszczeniach.
impreza w ogrodzie
Grill gazowy ogrodowy wyposażony jest zazwyczaj w półkę umieszczoną miedzy nóżkami, na której umieszczana jest butla gazowa. Grill na gaz jest bardzo prosty w obsłudze i nie sprawia komplikacji przy rozpalaniu, wystarczy przekręcić pokrętło i wcisnąć guzik zapalniczki. Szybko osiąga właściwą temperaturę grillowania, którą można w każdej chwili regulować, ustawiając wielkość płomienia. Grill dostarcza nam sporo możliwości na wyczarowanie nietuzinkowych, a czasami nawet eleganckich potraw. Oprócz standardowych mięs na ruszcie możemy przyrządzać ryby, warzywa, owoce - grill ogrodowy.

Może zainteresują ciebie także

Zjedzmy kolację w stolicy Dolnego Śląska - sprawdź, gdzie warto zjeść smakowite dania

kolacja
Opracował: Didriks
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Gdy jesteśmy w którymś dużym mieście pierwszy raz nie za bardzo wiemy, gdzie pójść i coś zjeść. Rozmyślamy o tym sporo czasu i bywa, że wybieramy sieciowe restauracje. Czemu? Odpowiedź jest banalna, bo mamy pewność, co będziemy mogli tam zjeść. Ale nie za bardzo jest to dobra myśl, bo w każdej miejscowości możemy zjeść w tego rodzaju restauracji. Lepiej szukać jakiś regionalnych knajp, by poznać nowe smaki. Także sprawa gdzie na kolację we Wrocławiu na sto procent będzie ciekawą łamigłówką.


Gazowe płyty grillowe znajdą stosowanie wszędzie tam, gdzie trudno jest o ciągły dostęp energii elektrycznej. Dzięki swoim zwartym wymiarom są również świetne do niedużej kuchni. Znaczna wydajność przy znacznej oszczędności energii dodatkowo przemawia za zastosowaniem gazowych płyt grillowych w profesjonalnej gastronomii. Użycie w produkcji solidnej stali szlachetnej zezwala na sprawne użytkowanie przez długie lata. Samoczynna kontrola temperatury pieczenia którą poszczycić mogą się gazowe grille sprawia, że eksploatator osiąga większą swobodę pracy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.