Jedzenie ze smakiem

Jak dobrze i korzystnie zjeść w Szczecinie? Co najlepiej kupować? Czego lepiej nie kosztować? Które miejsca omijać z daleka? Te i wiele innych pytań zadają sobie miłośnicy stołowania się na mieście. W knajpkach jedzenia jest bez liku. Oczami chętnie zjedlibyśmy wszystko. Ale nie wszystko, co smacznie wygląda, jest takie naprawdę. A konsekwencje jedzenia w niesprawdzonych lokalach mogą być różne.


Kebab, pieczone ziemniaczki, pita – już same nazwy powodują wytężoną pracę kubeczków smakowych i burczenie w żołądku. Miłośników tego typu jedzenia są w Polsce setki tysięcy. Wystarczy przejść przez centrum Szczecina, aby minąć szereg lokali propagujących tzw. szybkie jedzenie.
Pizza i włoskie potrawy
Opracował: brett jordan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nie jest za bardzo odżywcze, ale jak smakuje Tego rodzaju jedzenie jest bardzo wygodne, kiedy nie ma czasu na kompletny posiłek. Znane restauracje, których jakości posiłków możemy być pewni. przeważają w Szczecinie. Do takich też chętnie się wybieramy. Zwykle w porze lunchu nie jest łatwo znaleźć tam stolik. A to także za sprawą licznych promocji, które restauracje oferują o tym czasie.

W ciągłym biegu wpadamy do knajpy i często nawet nie zajmując stolika zamawiamy coś na ząb. Dlatego jeśli już mamy jeść w ekspresowym tempie to jedzmy choć smacznie. Przy braku czasu możemy poratować się zamówieniem, które zawita pod wskazany adres. Tak np. pizza (menu pizza hut) na telefon to bardzo dogodne rozwiązanie, które usatysfakcjonuje największych koneserów fastfoodowego jedzenia. Nie ma też żadnych problemów ze znalezieniem tego typu ofert. Prawie każda pizzeria oferuje jedzenie (afterfit-catering-wciśnij na link to łącze) nie tylko na wynos, ale i z dostarczeniem na miejsce.


Wystarczy wklepać w Google np. pizza Szczecin, aby znalazły się strony poświęcone pizzeriom. Szukając na każdej z nich na pewno znajdziemy warunki na jakich będzie można złożyć zamówienie. Czasem pizzerie doliczają sobie za dowóz, ale często do kilku kilometrów dowóz jest gratis.
Nie przesadzajmy, od czasu do czasu wręcz trzeba pozwolić sobie na kaloryczne jedzenie, jeśli tylko nie jest to normą, a oprócz pizzy, nasza dieta posiada bogata w witaminy, a my sami poruszamy czymś więcej niż tylko paczką popcornu.
19/06/12, 07:03:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.