Jagody acai – nowość na polskim rynku kulinarnym

Jagody acai to zupełna nowość nad Wisłą. Moda na ich jedzenie przyszła do nas z Zachodu. Czym się cechują acai?. Czy są dziwnie podobne do pospolitych, krajowych jagód leśnych? Gdzie możesz nabyć je w naszym kraju? Na te problemy znajdziesz odpowiedzi w tym artykule.

acai
Zainspirowane przez: flickr.com
Owoce acai pojawiają się na palmach w jądrze brazylijskiej dżungli. W smaku, wg znawców, przypomina normalną jagodę z odcieniem czekolady. W Brazylii owoce acai są znane od lat. Na świecie moda na nie eksplodowała dopiero teraz, za sprawą badań, które nadały tym egzotycznym owocom wspaniałe atuty.

Jagoda acai na odchudzanie pasuje idealnie. Tę specyfikę zawdzięcza generalnie wysokiej ilości dobrych kwasów tłuszczowych,obniżających zawartość cholesterolu u człowieka. Bardzo podobnie działa również na odchudzanie zielona kawa. Co interesujące, jagody acai, jak i zielona kawa zawierają ogromną ilość antyoksydantów, czyli związków, które posiadają wielce wspomagające działanie dla organizmu. Odpowiadają przede wszystkim za hamowanie narodzin komórek kancerogennych! Poza tym amazońskie smakołyki aż eksplodują od witamin, pierwiastków i, co jest rzadkie w przypadku owoców, również aminokwasów.

Może zainteresują ciebie także

Dieta nie musi łączyć się z wyrzeczeniami

Opracował: Flickr.com
Chcesz prędko wyszczupleć, uczyń to z głową. Miast testować na sobie kolejną dietę cud, pójdź do profesjonalisty. Dietetyk doradzi ci, jakim sposobem skutecznie oraz - co najistotniejsze - bez szkody dla twojego zdrowia, stracić zbędne kilogramy. W jaki sposób szybko stracić na wadze, kiedy żadna z diet nie przynosi rezultatu? Skuteczne odchudzanie jest procesem wymagającym sporo czasu, wytrwałości i restrykcyjnego egzekwowania zaordynowań dietetycznych.


Owoce te mają działanie ożywiające i odbudowujące. Wzmacniają relaks, oczyszczają z systemu szkodliwe toksyny, regulują metabolizm. Wzmacniają oczy, muskuły i odporność organizmu. Jeszcze wyliczać? Zniżają ciśnienie krwi, w ten sposób mocno likwidując ryzyko chorób kardiologicznych. Wspierają kondycję duchową i umysłową.

Po zapoznaniem się z katalogiem zalet amazońskiego owocu, bez wątpienia ciśnie się wam na usta pytanie: gdzie kupić jagody acai albo zieloną kawę? W polskiej stronie kupić je w galeriach handlowych jest bardzo trudno. Zatem proponuję znaleźć dostawcę jagódek przez internet - zobacz tutaj: . Teraz muszę was przestrzec. Pojawiło się wielu szulerów, wpychających normalne, krajowe jagody jako jagody acai. Zbadajcie, czy przedsiębiorca zdobył prawidłowe certyfikaty, które zapewniają prawdziwość pochodzenia jego oferty. Prawdziwe jagody rosną jedynie w Ameryce Południowej.
18/06/22, 06:03:40
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.