Jak najlepiej wybrać konto w banku? Sprawdź nasze rady

To wiadome - ciężko działać dzisiaj bez konta w jednym z banków! Ten osobnik, który z przeróżnych przyczyn nie ma takowego konta zapewne nie cierpi z tego powodu, ale trudno nie dostrzec jakby nie patrzeć jego niemałego wykluczenia społecznego.


pieniądz
Opracował: George Carter
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zresztą nie tylko takowych konserwatystów należy zachęcać do otworzenia konta - w końcu w wielu przypadkach tak jakby niby posiadamy już konto bankowe, ale co z tego, jeśli akurat naliczane koszty w zasadzie wzbudzają naszą irytację. Chcielibyśmy, aby akurat nasze konto bankowości osobistej było atrakcyjne nie tylko początkowo, lecz na dłuższy okres czasu (przeczytaj też: które konto bankowości osobistej polecacie i jakie są warunki). Ciężko o takowe konta, choćby dlatego, że kryzys gospodarczy jest znakomitą wymówką dla polskich banków, które nareszcie miały okazję zwiększyć choćby pobierane opłaty za przelewy, lecz na nasze szczęście nasza sytuacja nie jest bardzo zła.

Jeśli opracowany tutaj wpis wciągnął Cię i masz ochotę na więcej, to z pewnością przypadnie Ci do gustu link do witryny pożyczka pod zastaw ziemi rolnej, gdzie znajdziesz dużo treści.

Owszem, zdarzają się słabe oferty banków, ale skoro umiemy czytać, a jeszcze oprócz tego posiadamy dostęp do Sieci, tak naprawdę bylibyśmy wielce nierozważni, gdybyśmy nie porozglądali się za najkorzystniejszymi ofertami na rynku. No obudźmy się.

Fajne konta odnaleźć idzie w choćby serwisach internetowych, a trzeba wiedzieć, że funkcjonuje ich od zatrzęsienia. Gdy wpisujemy w szukarce stron internetowych słowa kluczowe dot. kont osobistych, znajdziemy wiele informacji. Bardzo często są one raczej pisane przez całkowitych amatorów, którym zależy tylko na kasie z reklam, ale na szczęście realia są takie, że na całe szczęście ciężko uznać Sieć za wielgachny śmietnik, gdzie odnalezienie sensownych rad dotyczących chociażby tego jaki bank na polskim rynku gwarantuje szybkie przelewy za korzystną kasę, nie stanowi problemu.

Może zainteresują ciebie także

Usługi bankowe

pieniądze od ręki
Opracował: Maik Meid
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Obecnie z usług banków korzysta przeważająca część obywateli państw rozwiniętych. Oczywiście w dalszym ciągu istnieją ci, którzy wolą trzymanie środków finansowych w przysłowiowej skarpecie, jednak ludzi takich jest obecnie niewiele. Banki posiadają coraz większą dawkę zaufania, a ich usługi są przystępne dla znacznie większej liczby ludzi niż niegdyś. Także w tej sferze usług używane są nowoczesne rozwiązania, co czyni te usługi szybszymi i bardziej przystępnymi.


A więc zakładajmy konta osobiste, zamykajmy stare, przecież jest wolny rynek, zatem bez wątpienia nie ma tak, iż jesteśmy na całe życie skazani wyłącznie na jedno konto bankowe. Pewnie każdy świetnie wie, że może zdziałać całkiem sporo, jeśli chodzi o konta. W końcu jesteśmy klientami, akurat bez nas banki zbyt daleko nie zajadą!
18/11/01, 07:14:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.