Czy istnieją sprawdzone upominki dla panów? Co wybrać i czy za każdym razem powinno być to coś poważnego?

Szukanie prezentów to nie jest proste zadanie. Szczególnie trudno jest gdy chcemy zakupić prezent dla mężczyzny. Wiadomo, iż komuś płci męskiej nie damy bukietu róż czy smakowitej bombonierki, czyli tego czym panie zadowoliłyby się na pewno. Z tego względu sprawa jest Trochę trudniejsza. Które w związku z tym prezenty mogą być dobrym pomysłem dla panów.
Kubek termiczny Bodum
Opracował: homard.net
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wielu panów lubi gadżety. Decydując się na coś takiego jest duże prawdopodobieństwo, iż taka osoba ucieszy się. Z gadżetami także jest tak, iż możemy mieć ich całkiem sporą ilość, a i tak wciąż kupujemy nowe. Z tego powodu nie ma większego znaczenia, iż solenizant może już mieć coś podobnego, bo ta nowa rzecz, jaką dostał od nas może > kliknij i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy posiada większą ilość funkcji, albo lepiej spełniać swoje zadanie. Z tego powodu nawet jak ktoś posiada kubek termiczny, to następny do kolekcji z pewnością będzie przydatny. Możemy przecież używać go tylko w pracy. A oprócz tego wiadomo, iż jakość tego typu kubków jest naprawdę różna oraz nie zawsze sprawdza się dobrze ten, który mamy. Następną rzeczą mogą być słuchawki bezprzewodowe, jakie są czymś bardzo wygodnym. Słuchawki to gadżet, jaki może się szybko psuć, dlatego nowa para na pewno zostanie i tak użyta. Więcej tu: przeczytaj.

Może zainteresują ciebie także

Jaka musi być kawa, żeby umilić wolną chwilę? O jakich kwestiach obowiązkowo pamiętać? Co jest najistotniejsze?

kawiarka g.a.t
Opracował: markus spiske
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jest wiele możliwości, żeby uprzyjemnić sobie czas wolny. Każdy ma jakieś swoje rytuały, aby tak właśnie było, iż czas, który przeznaczony jest na wypoczynek taki się stał.


Kolejny typ podarunków to takie, które wręcza się trochę po to aby pośmiać się wraz z solenizantem. Najczęściej to właśnie panowie lubią wręczać sobie takie prezenty w męskim gronie. Tego typu przykładem może być Autoblow 2, czyli rodzaj erotycznego gadżetu. Innego rodzaju podarunkiem skierowanym docelowo do mężczyzn jest książka Porąb i Spal, jaka może: polecamy stronę http://rehafit.org w wolnej chwili zaciekawić nawet tych, którzy na co dzień nie przepadają za czytaniem książek. To swego rodzaju pochwała życia blisko natury z prawdziwie męskim spojrzeniem na otaczającą rzeczywistość, lecz także pełna anegdot, wyjątkowa opowieść. Dla interesujących się tematem: http://ceneo.pl/Sluchawki/Komunikacja:Bezprzewodowe.htm.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.