Czy istnieją sprawdzone upominki dla panów? Co wybrać i czy za każdym razem powinno być to coś poważnego?

Szukanie prezentów to nie jest proste zadanie. Szczególnie trudno jest gdy chcemy zakupić prezent dla mężczyzny. Wiadomo, iż komuś płci męskiej nie damy bukietu róż czy smakowitej bombonierki, czyli tego czym panie zadowoliłyby się na pewno. Z tego względu sprawa jest Trochę trudniejsza. Które w związku z tym prezenty mogą być dobrym pomysłem dla panów.
Kubek termiczny Bodum
Opracował: homard.net
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wielu panów lubi gadżety. Decydując się na coś takiego jest duże prawdopodobieństwo, iż taka osoba ucieszy się. Z gadżetami także jest tak, iż możemy mieć ich całkiem sporą ilość, a i tak wciąż kupujemy nowe. Z tego powodu nie ma większego znaczenia, iż solenizant może już mieć coś podobnego, bo ta nowa rzecz, jaką dostał od nas może posiada większą ilość funkcji, albo lepiej spełniać swoje zadanie. Z tego powodu nawet jak ktoś posiada kubek termiczny, to następny do kolekcji z pewnością będzie przydatny. Możemy przecież używać go tylko w pracy. A oprócz tego wiadomo, iż jakość tego typu kubków jest naprawdę różna oraz nie zawsze sprawdza się dobrze ten, który mamy. Następną rzeczą mogą być słuchawki bezprzewodowe, jakie są czymś bardzo wygodnym. Słuchawki to gadżet, jaki może się szybko psuć, dlatego nowa para na pewno zostanie i tak użyta. Więcej tu: przeczytaj.

Może zainteresują ciebie także

Jakiego rodzaju błędy robione są podczas wypełniania pitu? Jak się okazało najprostsze

wyszukiwarka
Opracował: HazteOir.org
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Badania ukazują, że duża liczba osób bardzo dobrze radzi sobie z wypełnieniem deklaracji podatkowej, niektórzy jednakże mają problem. Popełniają podobne błędy, przez co wypełnienie pitu musimy powtórzyć


Kolejny typ podarunków to takie, które wręcza się trochę po to aby pośmiać się wraz z solenizantem. Najczęściej to właśnie panowie lubią wręczać sobie takie prezenty w męskim gronie. Tego typu przykładem może być Autoblow 2, czyli rodzaj erotycznego gadżetu. Innego rodzaju podarunkiem skierowanym docelowo do mężczyzn jest książka Porąb i Spal, jaka może: polecamy stronę http://rehafit.org w wolnej chwili zaciekawić nawet tych, którzy na co dzień nie przepadają za czytaniem książek. To swego rodzaju pochwała życia blisko natury z prawdziwie męskim spojrzeniem na otaczającą rzeczywistość, lecz także pełna anegdot, wyjątkowa opowieść. Dla interesujących się tematem: .


Słuchawki Creative HQ-1450
Opracował: Creative
Zainspirowane przez: Creative
Jak widać przykładów ciekawych podarunków możemy trochę znaleźć. Trzeba tylko przeanalizować czy możemy pozwolić sobie na luźne podejście i dać coś, co wywoła uśmiech na ustach solenizanta, czy też może jednak powinno to być coś poważniejszego. Wszystko zależy od tego jakie relacje mamy z taką osobą, lub też na jakiej płaszczyźnie koleżeństwa jesteśmy. Jest to kluczowa kwestia, gdyż pomyłka może nas dużo kosztować. Przede wszystkim może nam grozić to, iż obrazimy lub ośmieszymy obdarowaną osobę, a tego byśmy przecież nie chcieli.
18/12/04, 07:32:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.