Co obecnie warto wyszukać w sieci? Popularne narzędzia dostępne online.

Internet to źródło wiedzy oraz rozrywki, ale również wiele praktycznych narzędzi. Które z nich są warte uwagi? Oto kilka propozycji. Media społecznościowe znane poza granicami naszego kraju już od wielu lat, sukcesywnie znajdują uznanie rodaków. Kluczowe z nich to Facebook, Instagram czy Twitter, ale obecnie coraz większą popularność zdobywa Pinterest po polsku. Pinterest to narzędzie graficzne, które możemy wykorzystać do wyszukiwania pomysłów na wszystkie swoje projekty i zainteresowania, a w skrócie rzecz ujmując jest to źródło inspiracji.

zdjęcie na Pinterest
Opracował: PRECIOSA ORNELA
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Pomysły zamieszczane przez użytkowników Pinterest'a w formie graficznej mogą pomóc nam w udekorowaniu wymarzonego domu, wybraniu idealnej kreacji na każdą okazję, wyszukaniu podpowiedzi jaki slogan reklamowy wybrać dla naszej firmy czy w znalezieniu innych inspiracji, przydatnych zarówno w codziennym życiu jak i w pracy - http://alterweb.pl/-pinterest-dostepny-w-polskiej-wersji-jezykowej. Pinterest po polsku to nowe możliwości również dla osób, które miały problem z poruszaniem się w jego obszarze z przyczyny nieznajomości języka angielskiego. Aby ustawić język wystarczy rozwinąć menu, kliknąć „Settings”, i kolejno “ Language”, wybieramy język „Polski” i gotowe!

Może zainteresują ciebie także

Jakie sprawy na dzień dzisiejszy można załatwić za pośrednictwem sieci?

Kalkulator, formularz
Opracował: Dave Dugdale
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Obecność i wielkie znaczenie sieci WWW w codziennym życiu prawdopodobnie nikogo na chwilę obecną nie jest w stanie zdziwić. Z siecią ma się kontakt niemal w każdej chwili, pojawiła się na przykład w wielkiej liczbie prywatnych mieszkań.


Internet to także mnóstwo narzędzi, pozwalających ulepszyć nasz sprzęt komputerowy. Test wydajności komputera pomoże ustalić, gdzie jest tak zwane wąskie gardło systemu, i który podzespół należy wymienić, aby uzyskać możliwie najwyższą wydajność. Test wydajności komputera polega na skomplikowanych obliczeniach oraz analizie wyników. Mierzona jest wydajność komputera w odniesieniu do muzyki i fotografii, transkodowaniu video, wprowadzaniu tekstu a także w innych funkcjach, dzięki czemu badane są niemalże wszelkie podzespoły sprzętowe komputera. Wyniki wyszczególnione będą na liście. Najgorsza z ocena podkreśla, który składnik sprzętowy jest najsłabszym ogniwem. Tym sposobem możemy rozważyć czy warto go wymienić, aby podnieść ogólną wydajność komputera - AlterWeb.pl.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.