Co obecnie warto wyszukać w sieci? Popularne narzędzia dostępne online.

Internet to źródło wiedzy oraz rozrywki, ale również wiele praktycznych narzędzi. Które z nich są warte uwagi? Oto kilka propozycji. Media społecznościowe znane poza granicami naszego kraju już od wielu lat, sukcesywnie znajdują uznanie rodaków. Kluczowe z nich to Facebook, Instagram czy Twitter, ale obecnie coraz większą popularność zdobywa Pinterest po polsku. Pinterest to narzędzie graficzne, które możemy wykorzystać do wyszukiwania pomysłów na wszystkie swoje projekty i zainteresowania, a w skrócie rzecz ujmując jest to źródło inspiracji.

zdjęcie na Pinterest
Opracował: PRECIOSA ORNELA
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Pomysły zamieszczane przez użytkowników Pinterest'a w formie graficznej mogą pomóc nam w udekorowaniu wymarzonego domu, wybraniu idealnej kreacji na każdą okazję, wyszukaniu podpowiedzi jaki slogan reklamowy wybrać dla naszej firmy czy w znalezieniu innych inspiracji, przydatnych zarówno w codz http://alterweb.pl/-pinterest-dostepny-w-polskiej-wersji-jezykowejwości również dla osób, które miały problem z poruszaniem się w jego obszarze z przyczyny nieznajomości języka angielskiego. Aby ustawić język wystarczy rozwinąć menu, kliknąć „Settings”, i kolejno “ Language”, wybieramy język „Polski” i gotowe!

Może zainteresują ciebie także

W co warto inwestować pieniądze?

firma - wizja
Opracował: HazteOir.org
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wszelkie sondaże pokazują alarmujące dane: tylko mały procent z nas posiada w ogóle oszczędności. Nie potrafimy odkładać pieniędzy, nie wspominając już o ich lokowaniu, dlatego tak niewiele osób wie, co to takiego fundusze Seed Capital.


Internet to także mnóstwo narzędzi, pozwalających ulepszyć nasz sprzęt komputerowy. Test wydajności komputera pomoże ustalić, gdzie jest tak zwane wąskie gardło systemu, i który podzespół należy wymienić, aby uzyskać możliwie najwyższą wydajność. Test wydajności komputera polega na skomplikowanych obliczeniach oraz analizie wyników. Mierzona jest wydajność komputera w odniesieniu do muzyki i fotografii, transkodowaniu video, wprowadzaniu tekstu a także w innych funkcjach, dzięki czemu badane są niemalże wszelkie podzespoły sprzętowe komputera. Wyniki wyszczególnione będą na liście. Najgorsza z ocena podkreśla, który składnik sprzętowy jest najsłabszym ogniwem. Tym sposobem możemy rozważyć czy warto go wymienić, aby podnieść ogólną wydajność komputera - AlterWeb.pl

przeglądarka
Opracował: Ginny
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Przed wykonaniem testu zaleca się zamknięcie aplikacji działających w tle, a w przeglądarce pozostawienie jedynie strony z testem procesora. Tylko wtedy uzyskamy wiarygodne obliczenia. Inaczej ocena może zawierać błąd pomiaru, który wynika z obciążenia komputera w czasie testu przez uruchomione programy bądź zadania w toku - jak powinien brzmieć slogan reklamowy.
18/07/11, 22:44:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.