Przy rehabilitacji odpowiednie wyposażenie na pewno się przyda, gwarantuje ono dogodne warunki dochodzenia do zdrowia

Zdarzają się sytuacje, kiedy nawet najzwyklejsze zabiegi kosmetyczne i higieniczne sprawiają człowiekowi trudność oraz powodują, że nie jest w stanie sobie samemu poradzić. Wypadki te tyczą zarówno osób starszych oraz niepełnosprawnych, jak też pacjentów dochodzących do siebie po skomplikowanych zabiegach czy wypadkach. Takie osoby nie są w pełni sprawne fizycznie więc muszą liczyć na wsparcie w czasie najzwyklejszych czynności takich, jak chodzenie bądź załatwianie potrzeb fizjologicznych. Profesjonalne wyposażenie może zapewnić im maksimum możliwego komfortu.

Gdy chodzenie robi trudności

rehabilitacja
Opracował: Ben Sutherland
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zarówno starszym osobom, które miewają już trudności z poruszaniem się, jak również osobom po różnorakich urazach, złamaniach oraz zabiegach, bardzo ciężko jest przemieszczać się samodzielnie po domu. To znacząco komplikuje codzienne funkcjonowanie, gdyż takie osoby są zmuszone cały dzień spoczywać w łóżku albo siedzieć w jednym miejscu, a bez wsparcia opiekuna nie są w stanie wykonać przy sobie podstawowych czynności. Balkonik rehabilitacyjny znakomicie rozwiązuje ten kłopot, gdyż z jego zastosowaniem pacjent może swobodniej przemieszczać się po wnętrzu, chodzić po domu i wykonywać lżejsze obowiązki.

Powiązany artykuł: https://sklep-amplio.pl/212/sprzet-rehabilitacyjno-ortopedyczny/banki-chinskie.html


Może zainteresują ciebie także

Najsmaczniejszy napój pokrzywowy - sprawdź również inne zdrowe napoje!

Pokrzywa
Opracował: Harry Rose
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Pokrzywa to nie jedynie zielsko. Od stuleci stosowana jest z uznaniem ze względu na przymioty lecznicze i wartości odżywcze. Sok z pokrzywy mieści mnóstwo cennych witamin, mikroelementów i soli mineralnych korzystnych w wielu chorobach. Od dawna używana jest w medycynie naturalnej.


Czynności fizjologiczne sprawiają często trudności!

Choć korzystanie z toalety wydaje się być kwestią całkiem normalną i prostą, pacjenci z problemami natury zdrowotnej, chwilowo albo stale niepełnosprawni, jak również osoby w podeszłym wieku, miewają z tym duże kłopoty. Niejednokrotnie takie osoby są zmuszone załatwiać swe potrzeby fizjologiczne na podstawiony nocnik, co jest krępujące oraz niewygodne. Krzesła toaletowe eliminują ten problem, bo budową przypominają normalne toalety i pozwalają korzystającym z nich pacjentom zagwarantować atmosferę intymności. To na pewno lepsze i bardziej komfortowe rozwiązanie, z którego powinni korzystać ci pacjenci, którzy są tylko w stanie powstać z łóżka, lecz nie potrafią dojść do łazienki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.