Funkcjonalne wielowymiarowe symbole graficzne dla naszej firmy

Trójwymiarowa interpretacja znaku graficznego. 3d logo to propozycja wycelowana do wszystkich podmiotów posiadających już dwuwymiarową kategorię symbolu firmowego.
To szybka, bezproblemowa i wydajna droga do ciekawego http://www.rathgeber.pl/pl/zastosowanie/logo.html logo 3d, albo odmiennego, zaplanowanego już symbolu. Znaku, który wykroczy poza obecne normy zwyczajnych, płaskich tablic.
logo
Opracował: Pete
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Znaku, który w tej chwili jest zaprojektowany, a dzisiaj jedynie oczekuje na porywające zaprezentowanie w realności 3d. Anodowanie aluminium to elektrolityczne produkowanie na obszarze aluminium warstwy tlenku glinu AI203. Anodą w tym procesie jest obrabiany przedmiot, a elektrolitem mieszanka kwasu siarkowego, albo chromowego względnie szczawiowego. Postępowanie wiedzie się najczęściej przy zachowaniu napięcia stałego. Uformowana warstwa tlenku jest niemal bezbarwna, ma chropowatą budowę. Porowatość osłonki umożliwia jej kolorowanie zwykle pigmentami organicznymi.


Może zainteresują ciebie także

W każdym przedsiębiorstwie są nieodzowne: standy reklamowe, teczki i inne artykuły do biura

materiały biurowe
Opracował: Quinn Dombrowski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Gdy widzimy wyłożone na tekturowych albo plastikowych półeczkach produkty jednej firmy, to najprawdopodobniej produkty te zostały wyłożone na standzie reklamowym. Tego typu standy reklamowe to świetne rozwiązanie, gdy chcemy wyeksponować konkretny produkt w pobliżu kasylub wyodrębnić coś na terenie sklepu.


Dla stosownej osłony metalu przez szorstką warstwę tlenku wykonuje się proces jej spajania w gotującej wodzie czy też pasywatorze. Ze względu na właściwości, anodowanie aluminium użytkuje się dla zwiększenia wytrzymałości na korozję i w celach dekoracyjnych. Zazwyczaj wykorzystuje się anodowanie aluminium w kolorze rzeczywistym. Po stosownym automatycznym lub sztucznym przygotowaniu powierzchni, także jej dokładnym odkażeniu, realizuje się tok elektrolityczny. Aluminium anodowane praktycznie nie potrzebuje konserwacji pod warunkiem utrzymania powierzchni w czystości.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.