Funkcjonalne wielowymiarowe symbole graficzne dla naszej firmy

Trójwymiarowa interpretacja znaku graficznego. 3d logo to propozycja wycelowana do wszystkich podmiotów posiadających już dwuwymiarową kategorię symbolu firmowego.


To szybka, bezproblemowa i wydajna droga do ciekawego logo 3d, albo odmiennego, zaplanowanego już symbolu. Znaku, który wykroczy poza obecne normy zwyczajnych, płaskich tablic.
logo
Opracował: Pete
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Znaku, który w tej chwili jest zaprojektowany, a dzisiaj jedynie oczekuje na porywające zaprezentowanie w realności 3d. Anodowanie aluminium to elektrolityczne produkowanie na obszarze aluminium warstwy tlenku glinu AI203.

Po więcej info serdecznie zapraszam na (http://inoffice.pl/biura-serwisowane/) tęstronę www. Nie czekaj - poszerz wiedzę na temat opracowany w tekście.

Anodą w tym procesie jest obrabiany przedmiot, a elektrolitem mieszanka kwasu siarkowego, albo chromowego względnie szczawiowego. Postępowanie wiedzie się najczęściej przy zachowaniu napięcia stałego. Uformowana warstwa tlenku jest niemal bezbarwna, ma chropowatą budowę. Porowatość osłonki umożliwia jej kolorowanie zwykle pigmentami organicznymi.


Dla stosownej osłony metalu przez szorstką warstwę tlenku wykonuje się proces jej spajania w gotującej wodzie czy też pasywatorze. Ze względu na właściwości, anodowanie aluminium użytkuje się dla zwiększenia wytrzymałości na korozję i w celach dekoracyjnych. Zazwyczaj wykorzystuje się anodowanie aluminium w kolorze rzeczywistym. Po stosownym automatycznym lub sztucznym przygotowaniu powierzchni, także jej dokładnym odkażeniu, realizuje się tok elektrolityczny. Aluminium anodowane praktycznie nie potrzebuje konserwacji pod warunkiem utrzymania powierzchni w czystości.


logo
Opracował: Dennis van Zuijlekom
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nawierzchnię profili można bez trudu umyć przy zastosowaniu wody z obojętnym detergentem, lub benzyny lakowej. Rozpuszczalniki nie rodzą skazy nawierzchni aluminium, trzeba jednakże wystrzegać się surowców mocno alkalicznych. Powinno się ochraniać szczegóły aluminiowe przed dotykiem z wapnem, betonem i gipsem. Sztuka powłoki do ubezpieczania przed korozją, przebarwieniem, i wycieraniem wzrasta razem z jej grubością. Modelowanie anodowanego aluminium winno mieć miejsce przed anodowaniem, dlatego że skłonność warstwy anodowej na formowanie na zimno jest mała (zobacz te tabliczki
18/12/11, 13:17:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.