Przydatność telebimów w branży reklamowej

Billboard to nośnik promowania o znacznych wielkościach, najczęściej występującym w formie tablicy, bądź plakatu. Wykorzystywane są w reklamie zewnętrznej. Billboardy mogą być podświetlone, aby były wyraźne w porze wieczornej. Billboardy Rzeszów są stałą reklamą, jaką spotykać można prawie wszędzie, nie jedynie w wielkich miastach, lecz też na wsiach, bądź przydrożnych gruntach.
billboardy oraz telebimy reklamowe
Opracował: Nacho
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jej uniwersalność umożliwia kreowanie obwieszczeń reklamowych dla jakiejkolwiek grupy adresatów. Billboard jest najstarszym nośnikiem promocji wielkogabarytowej. Ogromne plakaty zamieszczano już na początku przeszłego stulecia, przede wszystkim na fasadach budowli. Obecnie billboardy Rzeszów montowane są też oddzielnie na specjalnych podporach - link.

reklama na billboardzie
Opracował: Vernon Chan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Interaktywny ekran jest typem billboardu pozwalającym na dopasowanie kampanii do indywidualnych pragnień konsumenta. Zapewnia całkowitą uniwersalność w doborze czasu, jak i długości trwania kampanii. Technologia cyfrowa zapewnia ewentualność poprawiania przekazów reklamowych na bieżąco i pozwala na nadzwyczaj rozbudowany kontakt z klientem.

Największą zaletą mobilnego billboardu (Rzeszów) jest to, że nie jest on ograniczony do jakiegoś punktu, jest szansa prowadzenia kampanii reklamowych w wyłonionych, najatrakcyjniejszych lokalizacjach w całego kraju. Obszerny ekran o dużej rozdzielczości, w zestawieniu z preferencyjną lokalizacją daje ogromną efektywność przekazywanego przekazu reklamowego.


Może zainteresują ciebie także

Siedemdziesiąt pięć tysięcy osób dziennie widzi naszą ofertę, czyli w jaki sposób skutecznie reklamować się w Koninie

kolorowy telebim promocyjny
Opracował: clry2
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Od dawna wszyscy wiedzą, że najlepsza reklama to ta, którą chłoniemy przypadkiem, przykładowo oczekując na skrzyżowaniu na zmianę sygnalizacji świetlnej. Jak chociażby w Koninie, przy zatłoczonej ulicy Kleczewskiej.

W tym miejscu, gdzie potrzebne jest prędkie instalowanie i częsta zmiana lokalizacji reklamy, przenośny LED jest bardzo dobrym rozstrzygnięciem. Równowaga konstrukcji, również odległe sterowanie kątem ustawienia ekranu sprawia, że ruchomy ekran jest możliwość ustawić praktycznie w każdych warunkach i w jakimkolwiek miejscu. Przenośna reklama na ogromnym ekranie, przyciągnie spojrzenie różnego przechodnia i na pewno zostanie zapamiętana.

Taki typ billboardu (Rzeszów) jest nośnikiem reklamy w formie ekranu wizyjnego, tworzącego się z diod LED. Przewagą nad wielkoformatowym ekranem plazmowym jest widoczność obrazu pomimo znacznego nasłonecznienia. Ten ekran można zamontować zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku.
18/02/02, 14:35:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.