Nieodzowny osprzęt kuchenny nowoczesnej kobiety

Przyjemne spotkanie przy filiżance pachnącej kawusi czy też herbatki w doborowym towarzystwie to czas, w którym nareszcie można odetchnąć nie spiesząc się donikąd. By powoli delektować się przyrządzonym naparem z całą pewnością każdej współczesnej pani domu przydadzą się dzbanki z podgrzewaczem.

http://garneczki.pl/produkty/dzbanki-z-podgrzewaczem,413
Opracował: BODUM
Zainspirowane przez: www.smakprostoty.pl
Tenże dzbanek spowoduje, iż nic zbytnio prędko nam nie ostygnie. Podgrzewacz na świecę to niezwykły element, dzięki któremu nasz dzbanek do filtrowania wody (kompletna oferta do pobrania dzbanek do filtrowania wody) czy imbryczek długo utrzyma ciepło zaparzonego napoju. Należy też przyznać, że oprócz funkcji praktycznych takowe dzbanki - porcelanowe bądź ze szkła - stanowią niezaprzeczalny element ozdobny każdej kuchni.

Ponieważ jedzenie nieuchronnie podlega zmianom chemicznym spowodowanym głównie poprzez działanie: bakterii, temperatury, enzymów i powietrza, kolejnym niezbędnym oprzyrządowaniem w kuchni każdej współczesnej gosposi są nowoczesne pojemniki na żywność. Tlen jest jednym z kluczowych przyczyn psucia się pokarmów. Procesy oksydowania sprawiają, że żywność traci swe właściwości odżywcze, jakość jak też smak.

Funkcjonalne pojemniki na żywność
Opracował: Phalinn Ooi
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Możemy jednak obecnie temu w dość prosty sposób zapobiegać, nabywając próżniowe pojemniki na żywność (http://garneczki.pl/produkty/pojemniki-na-zywnosc,160). Możemy tym sposobem przedłużyć trwałość przechowywanych w tenże sposób produktów oraz dań. Ograniczy to znacznie porcje marnowanego pożywienia, bowiem możemy bezpiecznie przechowywać resztki potraw w pojemnikach aby wykorzystać je na kolejny posiłek. Wspomniane pojemniki są idealne do przechowywania nieomalże wszystkiego - począwszy od serów i wędlin aż po porcje dań.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.