Gdzie starać się o dodatkowe środki monetarne?

Kiedy niekiedy pragniemy dodatkowej gotówki. Potrzeby są przeróżne, czasami błahe jak przykładowo zakup nowiutkiego piękniejszego telefonu względnie są to większe wydatki na przykład konieczny jest nieplanowany remont, bo innemu lokatorowi pękła rura, a my na nieszczęście się nie asekurowaliśmy.
karty kredytowe
Opracował: frankieleon
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Najpewniejszym wyjściem jest pożyczka we własnym banku.

Jeżeli takiego typu problematyka jest dla Ciebie ważna, to koniecznie zerknij na serwis, który na pewno także przyciągnie Twoją uwagę.

Niestety nieraz nie wypełniamy całkiem wymagających kryteriów. Wtenczas pozostają 2 rozwiązania: pożyczka prywatna u rodziny bądź przyjaciół oraz szukanie odmiennych wyjść.

Może zainteresują ciebie także

Dziś masz szansę zadbać o zdrowe jedzenie nawet bez wychodzenia z mieszkania, bo można zamówić dietę pudełkową

dieta pudełkowa Rumia
Opracował: Good One PR
Zainspirowane przez: Good One PR
Wielu ludzi chce zadbać o swój tryb żywienia, ale uskarża się, że brakuje na to czasu. Dzisiaj taka wymówka już nie działa, ponieważ można zamówić profesjonalne usługi związane z dowozem zdrowego jedzenia.


Najbardziej pewna jest kredyt od familii. Otrzymanie funduszy poprzez kredyt pozabankowy jest nieco bardziej niepewne. Najpierw powinno się bez pośpiechu usiąść z kalkulatorem oraz długopisem i policzyć czy ów kredyt pozabankowy nam się opłaca. Wybornym pomysłem będzie posłuchanie pana oferującego kredyt, oraz odłożenie decyzji na dwa dni by przeanalizować tę sprawę. Idealnie byłoby jeślibyśmy z uzyskanymi dokumentami przed ratyfikowaniem ich poradzili się prawnika, potem znowu przeanalizowali sprawę, i wówczas podjęli decyzję. Czytaj też

Bez wątpienia w żadnym przypadku nie możemy kierować się tylko reklamą bowiem może się okazać, iż spełnienie naszych projektów może się odroczyć, lub kosztować nas znacznie więcej niż jesteśmy w stanie przyjąć.

Zainteresował Cię ten tekst?! To przejdź do oferty agencja graficzna, aby zaznajomić się z ciekawymi info na omawiany temat, które dla Ciebie podaliśmy.

Niezależnie od tego jaki sposób sponsorowania zrealizujemy; pożyczkę prywatną u familii bądź przyjaciół bądź kredyt pozabankowy, pożyczka ta zazwyczaj jest w jakiś sposób asekurowana. Może tych strategii być kilka. Najbardziej popularne są pożyczki pod zastaw domów, ale może to także być weksel . W tym ostatnim przypadku odradzam sygnowanie weksli in blanco, a jeśli już się na to decydujemy konieczne będzie ratyfikowanie załącznika określającego górną granicę kredytu, inaczej posiadacz weksla będzie mógł dopominać się zwrotu jakiejkolwiek kwoty. Więcej na

W wypadku firm pożyczkowych najistotniejszą sprawą (zanim jeszcze wkroczymy za próg albo wykręcimy numer telefonu) warto skontrolować wybraną firmę na stronach KNF. Urząd ów publikuje spis przedsiębiorstw pożyczkowych wobec jakich kierowane jest postępowanie sądowe w sprawie złamania przepisów prawa bankowego i finansowego. Powściągliwość o jakiej mówię jest niezbędna.
20/05/21, 07:56:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.