Siedemdziesiąt pięć tysięcy osób dziennie widzi naszą ofertę, czyli w jaki sposób skutecznie reklamować się w Koninie

Nie od dziś wiemy, że najlepsza promocja to ta, którą rejestrujemy przypadkiem, na przykład oczekując na skrzyżowaniu na zmianę sygnalizacji świetlnej. Jak chociażby w Koninie, przy ruchliwej ulicy Kleczewskiej.

Umocowany w tej lokalizacji telebim, należy do marki posiadającej sieć telebimów w Koninie. Ten przy skrzyżowaniu na Kleczewskiej ma szerokość 5 metrów, a jego wysokość to 4 metrów. Bez zakłóceń pracuje także przy ekstremalnych warunkach pogodowych – od - 20 stopni aż do sześćdziesięciu stopni na plusie. Umocowany jest przy jednym z najważniejszych skrzyżowań w mieście, przez które codziennie przemieszcza się około 75 000 ludzi. To też miejsce styku najludniejszych części Konina.

Może zainteresują ciebie także

Anatewka - a więc, najwspanialsza żydowska restauracja znajdująca się w miasteczku Łódź

Lód, chłodnie
Opracował: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu
Uwielbiasz jedzenie żydowską? Pomieszkujesz na terenie Łodzi albo gdzieś niedaleko? Zerknij do restauracji Anatewka, a z calutką gwarancją nie będziesz utyskiwać swojej decyzji!


telebim reklamowy LED
Opracował: FlexVision.pl
Zainspirowane przez: FlexVision.pl
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się różne placówki usługowe, hotele, markety, banki, ale też urzędy, szkoły, firmy i kościoły. Sieć telebimów posiada w Koninie z kolejnego ekranu, który umocowany jest przy wjeździe do miasta, w sąsiedztwie drogi krajowej nr 25. Na tych dwóch ekranach wyświetlane są spoty promujące między innymi różne sklepy, knajpy, szkół i gabinetów stomatologicznych. Jak oceniają właściciele telebimów, na spoty każdego dnia patrzy aż 75 000 mieszkańców miasta. Jeśli chcemy zobaczyć, jak wyglądają ekrany, możemy wpisać w wyszukiwarce online frazę „telebim Konin Kleczewska”. W sekcji graficznym opublikowane są jego fotografia”, a w sekcji kartografii – szczegółowa lokalizacja oraz trasa dojazdu.

Taka droga komunikacji za pomocą telebimów wydaje się być zatem szczególnie korzystna dla reklamodawców. Co powinniśmy zrobić, by nasz spot był pokazywany na ekranie? Wystarczy odwiedzić stronę Po wprowadzeniu w wyszukiwarce frazy „telebim Konin Kleczewska” zostaniemy przekierowani na stronę jego właściciela.

Przejdź do artykułu, który znajduje się pod tym linkiem i czytaj więcej poliwęglan trapezowy na ów temat, który najwidoczniej Cię zaciekawił. Nie zwlekaj!

Umieścił na niej szczegółowe specyfikację ekranu oraz warunki nawiązania współpracy. Warto się na nią zdecydować, jeżeli szukamy skutecznego sposobu reklamy. Nasze filmiki reklamowe wyświetlane na ekranach, dotrą aż do 75 000 mieszkańców miejscowości, a krótkie materiały wideo na długo utkwią w pamięci, niż nawet najbardziej oryginalne grafiki.
22/11/29, 08:38:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.