Z jakiej przyczyny kupony lojalnościowe to dobry pomysł na zachęcenie klientów?

Jeżeli prowadzisz własny biznes, ale wskaźniki sprzedaży nie są dla Ciebie odpowiednie, wtedy bez wątpienia powinieneś zastanowić się nad dodatkowymi sposobami motywowania klientów do korzystania dokładnie z Twoich usług. Jeżeli dla przykładu masz zakład usługowy – pedicure lub salon piękności czy inne analogiczne zakłady – wtedy na pewno świetnym pomysłem może być wprowadzenie programu lojalnościowego dla Twoich klientów. Taki program lojalnościowy polega na tym, że przy kolejnej wizycie wręczasz klientowi kartę stałego klienta – później będą na niej odznaczane wszelkie następne wizyty i wykonywane usługi.
karty lojalnościowe na kawę
Opracował: a olin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeżeli dany klient skorzysta z Twoich usług wystarczającą ilość razy, wówczas otrzyma kolejną usługę darmowo. Takie programy lojalnościowe zazwyczaj sprawdzają się zdecydowanie dobrze – jeżeli wręczysz swoim klientom takie karty lojalnościowe z pewnością zaraz zauważysz, że przychodzą do Twojego zakładu o wiele częściej. Tego typu programy lojalnościowe nieźle sprawdzają się również w sklepach spożywczych lub kosmetycznych – jeśli prowadzisz właśnie taką działalność, wówczas wprowadzenie w niej programu lojalnościowego to niemalże Twój obowiązek (na temat również tu). Kiedy nie masz pomysłu na to, w jaki sposób zaaranżować taki program lojalnościowy, wtedy możesz zwrócić się do przedsiębiorstw, które zajmują się tym profesjonalnie. Wprawdzie będzie Cię to kosztowało trochę więcej, jednak będziesz miał gwarancję, że obsługa programów lojalnościowych będzie przebiegała na najlepszym poziomie - zobacz to na stronie http://loyaltyzen.com/pl.

Jeżeli zdecydujesz się na korzystanie z usług takiej firmy, wówczas praktycznie wszystko będzie zrobione za Ciebie. Takie zakłady najczęściej proponują kompleksową obsługę programów lojalnościowych w danej firmie. Jeśli się na to zdecydujesz, wówczas zdecydowanie będziesz co miesiąc dostawał szczegółowe raporty dotyczące tego, jak dużo klientów wzięło udział w programie i jak wielki ma to wpływ na Twoje wyniki sprzedaży. Jeśli w dodatku zaplanujesz niezłą akcję promocyjną, wówczas możesz być praktycznie pewien, że Twoje wyniki sprzedaży bardzo się powiększą i będziesz mógł zarabiać jeszcze więcej. Życzymy Ci praktycznie samych sukcesów.


Może zainteresują ciebie także

Agencje reklamowe pełnią w aktualnych czasach mają niezwykle ważną rolę w promowaniu dóbr

billboard reklamowy w języku angielskim
Opracował: Robb1e
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Marketing, na dystansie lat stał się najistotniejszą płaszczyzną do sukcesu na rynku sprzedaży rozmaitych produktów i świadczenia usług. Nie wystarczy obecnie tylko wyprodukować poszczególne dobro i przekazać do sprzedaży, lecz należy w określonym zakresie stworzyć propagandę, która zapewnia bardzo dobrą reklamę i zwiększa ilość potencjalnych nabywców danego dobra.
14/08/01, 12:08:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.