Nie musimy oczekiwać na wzrost wierzytelności

Nie warto dopuścić do popadnięcia w długi. Kupujemy różnorakie produkty, zaciągamy kredyty, ponieważ wierzymy, że nie będziemy mieli najmniejszego problemu z tym, aby je opłacić. Od czasu do czasu jednakże różnorakie sprawy losowe sprawiają, że wpierw nie płacimy pierwszej raty lub faktury, potem kolejnej i wartość zadłużenia powoli zaczyna nam zwiększać się.


Rachunki
Opracował: Ken Teegardin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Najgorsze co mamy szansę w tym momencie robić, to udawać, że tego długu nie ma oraz że nas on nie dotyczy. Dlatego właśnie powinniśmy w takich przypadkach jak najszybciej porozumieć się z firmą, której jesteśmy winni pieniądze oraz ustalić plan spłaty, który będzie realny do wykonania. Tak byśmy nie zatapiali się jeszcze bardziej, gdyż wtenczas ciężej będzie nam z tego wyjść.

Wierzytelności uda się odzyskać


Niestety spora część ludzi działa tak, jakby pokazywanie że nie ma niespłaconego zobowiązania, sprawiło że ono naprawdę zniknie. Dlatego także konieczne będą przedsiębiorstwa, które będą rozumiały, co wykonać, żeby odzyskać wierzytelności, do jakich kroków możemy się uciec, jakie następne etapy zachowania można tu wprowadzić, tak by należne pieniądze jak najszybciej dotarły do właściciela - polecana firma Jednakże pamiętajmy, że ignorując następne wezwanie wystawiane przez tą firmę, spowodujemy że jeszcze mocniej się pogrążamy, przez to właśnie należy jak najwcześniej rozpocząć z nią współpracę.

Karta
Opracował: reynermedia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Im mniejsze zaległości tym łatwiej oddać

Im mniejsze zadłużenie zaakceptujemy, tym łatwiej będzie się porozumieć i je zwrócić.

Nie zwlekaj! Jeżeli spodobał Ci się nasz wątek, to czytaj również russian gost następne wiadomości na ten temat. Przygotowaliśmy je dla Ciebie z radością.

Poza tym zawsze musimy się dokładnie zastanowić nad tym, czy stać nas na dany sprawunek, czy nie będziemy w ten sposób wydatkowali funduszy, których tak rzeczywiście nie posiadamy. Jeżeli nie pragniemy mieć do czynienia z firmą windykacyjną, to nie możemy próbować udawać, że stać nas na znacznie więcej, niż to naprawdę ma miejsce, ponieważ wtenczas mamy szansę się wpakować w spore kłopoty.
20/05/01, 07:49:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.