Patelnie grillowe i płyty grillowe na indukcję

Grillowane potrawy wyróżniają się swoistym aromatem oraz smakiem, bez jakiego poniektórzy nie potrafią się obejść. Patelka grillowa na kuchenkę indukcyjną sprawi, iż posiadacze indukcji będą mogli przypiekać na ruszcie o każdej porze roku i to we własnej kuchni!


miasto
Opracował: Śnieżka
Zainspirowane przez: Śnieżka


To świetna opcja dla klasycznego rusztu. Na takiej patelni przygotujemy o wiele zdrowsze dania i to bez konieczności dodawania dużych ilości tłuszczów. Fajną alternatywą jest także płyta grillowa żeliwna, bowiem żeliwo jest to najlepszy surowiec na patelnie jak też płyty grillowe, przez swe właściwości magazynowania jak też równomiernego rozprowadzenia temperatury. Grillowanie na takiej żeliwnej płycie jest przyjemne jak też łatwiejsze, ponieważ produkty nie spalą nam się tak błyskawicznie, przy chwili nieuwagi, jak na innych płytach grillowych, jakie nie są zrobione z ciężkiego żeliwa. Także dzięki tym cechom, dania uzyskane z tego rodzaju grilla żeliwnego są także bardziej soczyste.


Dodatkowo płyta dzięki powłoce emalii jest łatwa do utrzymania w czystości oraz prędko ją umyjemy po zakończonym grillowaniu. Jej walorem jest także możliwość pracy na wszystkich typach kuchenek - również na wszelkich indukcyjnych kuchenkach. Sezon grillowania rusza na całego już od początku maja a trwa aż do jesieni. Grillujemy w ogródkach, na balkonach, parkach. Jako iż płyty grillowe całe zrobione są z żeliwa, grzeją się równomiernie, doskonale przewodzą temperaturę.
Ta właśnie tajemnica żeliwa, która znana jest od wielu lat, gwarantuje charakterystyczny smak, soczystość jak też wonność przyrządzanych dań. Tego typu płyty nadają się na wszelkie warianty płyt grzewczych, w tym indukcyjne, do pieca, grilla czy też otwarty ogień.
18/07/12, 08:57:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.