Dziś nie musimy już jeść z nudnych białych talerzy. Producenci mają dla nas naczynia dekorowane dziesiątkami barw i wzorów

Do lamusa odeszła już epoka topornych akcesoriów i dekoracji mieszkaniowych. W dzisiejszych czasach asortyment sklepów z wyposażeniem wnętrz jest tak bogaty, że każdy, nawet najdrobniejszy przedmiot możemy dopasować do stylu , w którym urządzone zostało nasze mieszkanie.
Tak ogromny wybór artykułów dekoracyjnych i użytkowych umożliwia każdemu świeżo upieczonemu właścicielowi mieszkania urządzenie go całkowicie według własnego uznania, bez konieczności sięgania po półśrodki albo rzeczy, które nie do końca nam się podobają.


miski porcelanowe do zupy
Opracował: homestilo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Szczególnie wielkie zmiany zaszły w branży mebli i wyposażenia do kuchni. Na szczęście nie jesteśmy już skazani na niezbyt estetyczne akcesoria, które przed laty kupowało się w sklepach typu „1001 drobiazgów”. Dzisiaj elementy wyposażenia kuchni, takie jak sitka, organizery na przyprawy i zioła, miski porcelanowe do zupy, suszarki do naczyń, deski do krojenia czy dozowniki na rozmaite produkty spożywcze, produkowane są z doskonałej jakości materiałów i projektowane z pomysłem. Wielu projektantów zajmuje się dziś wyłącznie akcesoriami kuchennymi, a ich wyroby osiągają niebotyczne ceny. Jeśli zależy nam na oryginalnym wnętrzu, pełnym nowatorskich i eleganckich przedmiotów, dziś nie powinniśmy mieć żadnego problemu ze znalezieniem wymarzonych dodatków.


miseczka do zupy
Opracował: Jason Lawrence
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


W przeciwieństwie do minionych dziesięcioleci znacznie poszerzyła się oferta talerzy, kubków i innych naczyń kuchennych.
Nudny duralex odszedł w niepamięć, ustępując miejsca designerskim wzorom i dobrym jakościowo materiałom. Dzisiaj każda, nawet najmniejsza miseczka do zupy może być prawdziwym dziełem sztuki.
17/12/04, 10:17:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.