Rozliczenie podatku dochodowego od osób fizycznych w roku dwa tysiące czternaście

Wyliczenie należnego fiskusowi rocznego podatku to zadanie, które wielu osobom sprawia bardzo dużo trudności. Mając to na uwadze, zdecydowaliśmy się zrobić wygodny w użyciu program do rozliczania PIT przez internet 2014.

Pitax.pl - rozliczenie PIT online
Dzięki nam właściwe uzupełnienie zeznania podatkowego nie będzie już trudnością, a konieczność składania poprawek odejdzie na zawsze w niepamięć. Nakłaniamy Państwa do poświęcenia paru minut swego czasu na zapoznanie się z działaniem programu i uzupełnienie oświadczenia - tutaj.

Rodzaj działania programu jest bardzo łatwy i umożliwia wielokrotne wypełnienie oświadczenia oraz poprawę uzupełnionych już konkretnych rubryk. Jeśli w procesie wypełniania powstały pomyłki, program powiadomi o tym Państwa bezzwłocznie, zapobiegając tym samym wygenerowanie gotowego formularza.

Zainteresowały Cię wiadomości zamieszczone w tym serwisie? Jeśli tak, to kliknij tu oraz odkryj stronę, która także Cię się spodoba.Zasiadając do uzupełniania należy wybrać rodzaj oświadczenia (podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści sześć, PIT 37 bądź inny), następnie wpisać do niej swoje dane jak również informacje o wysokości przychodu i jego źródłach, oznaczyć przysługujące zniżki spośród zasugerowanych oraz zdecydować o przekazaniu jednego procenta podatku na rzecz wskazanej organizacji.

Gotowy formularz można wydrukować i przesłać pocztą bądź złożyć w odpowiednim urzędzie w tradycyjny sposób, albo użyć strony www - zobacz.

Jeżeli zainteresował Cię ten tekst, to bardzo dobrze, ponieważ ten opublikowany poniżej (http://www.testynaprawojazdy.eu/a0005.html) również zawiera podobne informacje - nie czekaj, tylko przeczytaj go.

Co ważne, złożenie oświadczenia w formie elektronicznej nie wymaga od Państwa posiadania podpisu elektronicznego weryfikowanego za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu, a wszystkie umieszczone w elektronicznej deklaracji podatkowej dane są zupełnie bezpieczne.
21/08/13, 18:04:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.