Rozliczanie PIT-ów online - czemu dobrze jest skorzystać z owego rozwiązania?

Słynne porzekadło głosi, że szczęśliwi czasu nie liczą, lecz zapewne oczekiwanie w niekończącej się kolejce do fiskusa nie należy do przyjemności i niejednokrotnie przyprawia o ból głowy.
narzędzi
Opracował: Travis Wise
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


pieniądze
Opracował: Howard Lake
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Mamy jednakże dobrą wiadomość - wcale nie musi tak być.


Internet
Opracował: Blogging Dagger
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Może zainteresują ciebie także

Pub organizujący chrzciny

wnętrze restauracji
Opracował: Alper Çuğun
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Tworzenie imprez z rozmaitych okazji to stara tradycja ludzkości. Od dawien dawna ludzie wyróżniają dni zwykłe i te, w których trzeba celebrować. Powodów świętowania jest dużo. Dawniej ludzie gromadzili się, by robić biesiadę, kiedy radowali się z dobrych plonów lub owocnego polowania. Celebracje miały związek również z porami roku. Parę lat temu archeolodzy doszli do wniosku, że pradawny Stonehenge był używany w trakcie świętowania przesileń.


Egzystujemy wszak w „epoce” wszechobecnych komputerów, a wirtualna przestrzeń nie jest dla nas czymś zewnętrznym wobec codzienności, ale jej nieodzownym „elementem”. Siedząc przed ekranem laptopa możemy załatwić wiele różnych spraw: zrobić zakupy, opłacić rachunki, zapisać się na wizytę u lekarza oraz... złożyć swe Zeznanie podatkowe. Nie czekaj i już dziś rozlicz PIT przez Internet - . Nie masz pojęcia jak się do tego zabrać? Nie martw się, podpowiemy co robić.

Jeżeli omawiane na tej stronie omówienie bardzo Cię ekscytuje, to zalecam to źródło (https://www.agatabzdyn-legal.pl/news/70/19/ORZECZENIA-EUROPEJSKIEGO-TRYBUNAlU-PRAW-CZlOWIEKA-CZesc-1/d,blog) - ono jest tak samo atrakcyjne, jak materiał, który właśnie czytasz.

Najpierw trzeba ściągnąć właściwy program. Jeśli nie chcesz zaśmiecać swego komputera lub praca holandia kalisz brakuje Ci wolnej przestrzeni na twardym dysku, wejdź na stronę www i wypełnij PIT 28 online z wszelkimi załącznikami. Sprawdź, czy wprowadzone dane są prawidłowe, a następnie wyślij formularz do Ministerstwa Finansów. To proste, wygodne oraz - co bardzo istotne - bezpieczne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów - przeczytaj na stronie. Trzeba tylko pamiętać o zapisaniu numeru referencyjnego oraz zachowaniu tak zwanego UPO, czyli Urzędowego Poświadczenia Odbioru będącego dowodem na na rozliczenie z fiskusem w terminie.


Zaletą e-deklaracji jest również niezaprzeczalnie szybki zwrot podatku. Trafi on na nasze konto bankowe w ciągu trzech tygodni od daty złożenia zeznania, nie zaś 3 miesięcy jak w przypadku form klasycznych.
20/09/11, 14:36:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.