Szybko i zdrowo - niebiańskie posiłki na twoim stole.

Obecnie kuchenna moda kładzie duży nacisk na naturalnie przyrządzaną żywność. Dużo warzyw, mało tłuszczu w mięsiwie potrawy średnio lub mało kaloryczne. Co robić, by stawić czoło tym słusznym skądinąd wymogom?
Odpowiedź w pewnej mierze zawiera się w akcesoriach, których używamy podczas podgrzewania posiłków. Godne polecenia są w takim wypadku gęsiarki, nazywane również współcześnie brytfannami. W porządnych gęsiarkach, nie tylko podgrzejesz mięso w piekarniku, ale również poddusisz warzywa, przysmażysz coś lub ugotujesz. Wiele naczyń wyposażono w specjalistyczną powłokę, dzięki której dania nie przywierają do dna. W czasie przygrzewania potraw uwalnia się płyn w nich będący, co pozwala na dokładanie niewielkiej ilości tłuszczu. Jeżeli pragniemy mieć chrupiące mięso, wystarczy skorzystać z gęsiarki bez przykrycia.

Jeżeli zafascynował Cię omawiany w tym miejscu temat, to zobacz także pełen opis (https://pizzahut.pl/restauracje/rybnik) - on również zawiera interesujące wiadomości.

Jeśli natomiast pragniemy cokolwiek poddusić, wówczas zakładamy przykrycie.


gastronomia
Opracował: Pierre LANNES
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


umeblowanie
Opracował: Artur Nowacki
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Uniwersalność brytfanny dziwi, gdy weźmie się pod uwagę fakt, że niektóre brytfanny przeznaczone są do postawienia na kuchni indukcyjnej. Kuchenki takie są ostatnio bardzo modne. By dowiedzieć się, czy naczynia, które posiadamy w kuchni to brytfanny indukcyjne, należałoby sprawdzić, czy na ich spodzie zauważalne jest szczególne oznaczenie. Jeśli ów egzamin nie został zdany pozytywnie, nie ma problemu. Brytfanny indukcyjne muszą mieć właściwości magnetyczne, zatem po prostu przyłóż magnez do dna naczynia i sprawdź, czy uaktywniło się przyciąganie.
Jeżeli posiadasz kuchnię indukcyjną, ale nie masz jeszcze brytfanny indukcyjnej, zakup ją u sprawdzonego hurtownika.

Jeżeli wczytujesz się w ten artykuł to znaczy, że temat Cię niezwykle zafascynował - wejdź na odnośnik (http://www.boxkitchen.pl/dieta-pudelkowa-katowice/), a odnajdziesz nie mniej atrakcyjne informacje.

Raduj się smakowitym i naturalnym posiłkiem co dnia.
20/05/18, 11:31:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.