Co zrobić żeby przyrządzić znakomite drinki przywołujące na myśl gorące dni i poprawić sobie nastrój?

Lato dobiegło końca. Jesienna aura za oknem sprzyja przygnębieniu. Krótkie dni, spadające z drzew liście, słupki rtęci szybujące w dół sprawiają, że coraz mocniej zaczynamy tęsknić za słońcem.


Co zrobić, by temu zaradzić? Ile ludzi, tyle pomysłów na pokonanie chandry.


prezent
Zainspirowane przez: pixabay.com


Nie jesz śniadania? Nie dziw się, że tyjesz!
Opracował: Tok Tok
Zainspirowane przez: Tok Tok


Może zainteresują ciebie także

Przyjęcie na obszarze miasta Łódź? Jeżeli tak, no to catering trzeba mieć na 100%!

catering łódź
Opracował: Daniel Oines
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nie ważne, czy organizujesz małą imprezę, parapetówę, czy wielki event - prawdą jest, iż każdy spośród nich musi mieć pewien element, i nie mówimy tu o gościach, których to ma możliwość być od tylko jednej, do nawet kilku setek, czy tysięcy osób.


zupy
Opracował: Lelou
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Jedni spędzają wieczór na oglądaniu fotografii z wakacyjnych podróży, drudzy mają nieco mniej standardowe sposoby. Starają się ożywić wspomnienia ciepłych dni, przygotowując drinki. Shakery to niezaprzeczalnie podstawowe „narzędzia pracy” wszystkich początkujących barmanów (o zawodowcach nie wspominając). Na rynku znajdziemy szeroką ofertę rzeczonych produktów. Rodzi się więc pytanie: który wybrać? Bardzo dużo zależy od indywidualnych upodobań. Godne polecenia są shakery dwuczęściowe. To idealne rozwiązanie, zwłaszcza dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w sztuce barmańskiej. Zastanawialiście się kiedyś na czym polega sekret udanego drinka? Najwyższa jakość użytych składników oraz właściwe schłodzenie napoju stanowią połowę sukcesu. Dlatego opłaca się nabyć foremki do lodu. Należy również pamiętać, że znakomity „trunek” wymaga adekwatnej „oprawy”.


Dobrze jest więc zaopatrzyć się w szklanki do drinków oraz szereg przeróżnych „gadżetów”, takich jak dla przykładu koktajlowe parasole, palmy lub wisienki.
17/12/04, 10:17:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.