Kubek z zaparzaczem - niewątpliwe fantastyczny prezent dla wszystkich wielbicieli herbaty

Lato powoli dobiega końca. Jesień stanowi bezsprzecznie wyjątkowy czas. Kiedy aura za oknem daje nam się we znaki, niejednokrotnie rozpoczynamy poszukiwania skutecznych sposobów na to, żeby się rozgrzać.


Każdemu z nas zdarza się przecież czasem marzyć o chwilach beztroskiego relaksu w miękkim fotelu z interesującą książką i gorącą herbatą w ręku.
Kubki z zaparzaczem
Opracował: Daniel Jolivet
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Ale by w pełni delektować się jej smakiem, zwyczajne naczynie nie wystarczy. Z myślą o wielbicielach wspomnianego „trunku” wymyślono kubki z zaparzaczem. To nader komfortowe rozwiązanie budzi coraz większe zainteresowanie na rynku. Trudno się temu dziwić. Ma ono albowiem wiele „atutów”. Na ogół jest wyposażone w dwa zasadnicze „elementy” Sitko sprawia, iż fusy nie przedostają się do herbaty, a przykrywka pozwala zachować jej aromat a także wszystkie cenne właściwości. Trzeba podkreślić iż jesienią na naszych stołach goszczą - obok ciepłych naparów - także rozgrzewające dania.
Smaczna „pomidorówka” z makaronem czy rosół domowej roboty - o ich odpowiednią temperaturę można „zadbać” zakupując wazy do zupy z funkcją podgrzewacza, wykonane ze specjalnego tworzywa, którym jest szkło żaroodporne. To fantastyczna alternatywa dla standardowej porcelanowej zastawy stołowej.
17/12/04, 10:17:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.