Oprogramowanie biznesowe a finanse
kalkulator
Zainspirowane przez: www.morguefile.com

Prowadzisz swoją firmę i nie potrafisz samodzielnie rozliczyć faktur? Jeżeli nie chcesz zatrudniać księgowego, świetnym rozwiązaniem będzie księgowość w internecie

Prowadząc swoją firmę musisz liczyć się z tym, że początkowo będziesz musiał robić osobiście mnóstwo rzeczy. Oczywiście jeżeli zdecydujesz się na otwarcie od razu ogromnej firmy, wtedy sporo z tych rzeczy wykonają Twoi podwładni, jednakże zwykle zaczyna się od niedużych firm, w których właściciel musi robić właściwie wszystko osobiście.
Szkolenie
Opracował: Sebastiaan ter Burg
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Musimy się zapisać na szkolenia dla audytorów

Firma musi dobrze działać
Jeśli pragniemy, żeby nasza firma odnotowywała spore sukcesy i nie posiadała trudów w walce z konkurencją o uwagę kontrahenta, to musimy zadbać o to, by na każdym poziomie usług prezentowała wysoką jakość. Dlatego właśnie ubiegamy się o przeróżne dyplomy, które okazują się być zatwierdzeniem naszej solidności oraz które upewniają klienta, że u nas zawsze dostanie to co najwspanialsze.
strona
Opracował: Karen Eliot
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rozporządzanie innowacjami - co powinno się wiedzieć na ten temat?

Kierowanie innowacjami to ogromnie popularny termin, który oznacza specjalność naukową, jaka zajmuje się problematyką innowacji w firmach oraz przedsiębiorstwach.
firmy
Opracował: Bratislavská župa
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju informacje pomogą, kiedy staramy się o dofinansowanie unijne? O czym pamiętać?

Posiadanie swojej firmy jest sprawą kosztowną, z tego względu sporo osób poszukuje dodatkowych funduszy. Jednym z takich źródeł mogą być dotacje z Unii Europejskiej.


flaga Unii Europejskiej
Opracował: Global Panorama
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak wykorzystać Unię Europejską?

Unia Europejska to organizacja, która dała Polakom wiele szans - jeżeli jesteśmy chociażby nieco aktywni, mamy możliwość czerpać profity z uczestnictwa naszego kraju w tej organizacji. W ogóle to czas bardzo szybko idzie - przecież weszliśmy do Unii Europejskiej już 10 lat temu. I nawet tacy politycy, którzy wcześniej byli wielkimi krytykami wejścia naszego kraju do Unii Europejskiej świetnie wiedzą, że całkowicie nie mieli odnośnie tego racji. Chociaż to tak czy siak politycy, a wszyscy wiemy, iż polityka jest grą. No cóż, geopolityka jest jakby nie patrzeć nieubłagana - jeśli nie chcieliśmy skończyć jak Mołdawia, musieliśmy powiedzieć tak w referendum.
bank
Opracował: Ken Lund
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie są rodzaje rachunków bankowych

Współczesna bankowość z pewnością rozszerza swoje okazji oraz obszar dostępnych usług. Należą do nich różnego rodzaju rachunki bankowe – w nowym tysiącleciu posiadanie ich to fundament przy jakichkolwiek transakcjach handlowych, otrzymywaniu pieniędzy , a także dużych zakupach. Najbardziej elementarne konto w banku to rachunek bieżący – jest on zaprojektowany przeważnie do otrzymywania środków, ich gromadzenia, wypłacania jak również dokonywania łatwych transakcji, takich jak wpłata lub przelew. Te czynności mogą być robione zarówno przez przedsiębiorstwa, jak oraz ludzie które nie prowadzą jakiejkolwiek działalności gospodarczej. Przede wszystkim korzystając z rachunku bieżącego da się dokonywać wpłat przez przelew – papierowy bądź przez internet, kartę płatniczą, rzadko poprzez czek.
wycena firmy
Opracował: dhub limited
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakim sposobem przygotować firmę do sprzedaży?

Prowadzenie aktywności gospodarczej to niewątpliwie niezmiernie skomplikowane zadanie. Niemniej jednak okazuje się, że jest to jedno z najbardziej zyskownych przedsięwzięć, jakie mógł wymyślić człowiek. W dniu dzisiejszym wszelakiego rodzaju firmy stanowią bowiem kluczowe miejsce, w jakich jesteśmy zaangażowani. Branże działania naszych organizacji również bywają niezmiernie przeróżne. Dużo w tym temacie jest zależne nade wszystko od pola gospodarki, w jakim zaczynamy działać. Zdecydowanie najbardziej atrakcyjną sugestią w tej sytuacji wydają się być dziedziny innowacji, w których to zastosowanie nowoczesnych technologii jest największe.
biurowiec
Opracował: Reynaers Polska
Zainspirowane przez: Reynaers Polska

Chciałbyś budować znaczenie swej marki? Tu przyda się pomoc doradcy od marketingu

Każdy przedsiębiorca myśli o tym, że jego przedsiębiorstwo odniesie sukces i zarobi duże pieniądze! W praktyce okazuje się, że to nie taka prosta sprawa. Na rynku znajduje się mnóstwo takich firm, co powoduje, że ciężko właściwie pokazać się na tle konkurencji.
prawo

W jaki sposób poszukiwać świetnego prawnika? O jakie rzeczy zapytać w czasie pierwszej wizyty?

Szukając specjalisty, jaki zna się na kwestiach prawnych trzeba dobrze ocenić jakie posiada kompetencje. Nie jest to zbyt proste, tym bardziej dla osób, jakie się na tym nie znają. Oprócz tego bardzo prosto jest zrobić pozytywne wrażenie na ludziach, choćby ładnie urządzonym biurem. W związku z tym w jaki sposób sprawdzić z jakiego rodzaju specjalistą faktycznie mamy do czynienia? Gdy potrzebny nam dobry adwokat Rzeszów ma w ofercie sporo specjalistów w takiej dziedzinie. Jednak zapewne nie wszyscy mogą zapewnić usługi na bardzo wysokim poziomie.
sala konferencyjna
Opracował: HazteOir.org
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Organizacja dużych, firmowych spotkań- jakie lokalizacje będą najlepsze i o co należy zadbać, żeby nasza konferencja była dobrze zorganizowana

W wielu miejscowościach powstają nowe hotele oraz centra konferencyjne, które często przyjmują polskie a także zagraniczne firmy. Konferencje organizuje się bardzo często, w szczególności gdy nasza firma ma swoje oddziały w całym kraju albo w całej Europie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.