Oprogramowanie biznesowe a finanse
bank
Opracował: Ken Lund
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie są rodzaje rachunków bankowych

Współczesna bankowość zdecydowanie poszerza swoje okazji jak również zakres dostępnych usług. Należą do nich przeróżnego rodzaju rachunki bankowe – w obecnych czasach posiadanie ich to fundament przy dowolnych transakcjach handlowych, otrzymywaniu środków pieniężnych jak również dużych wydatkach. Najbardziej elementarne konto bankowe to rachunek bieżący – jest on zaprojektowany przede wszystkim do pozyskiwania środków, ich przechowywania, wypłaty , a także dokonywania łatwych transakcji, tych jak wpłata lub przelew. Te czynności mogą być wykonywane zarówno przez jednostki gospodarcze, jak jak również osoby nieprowadzące jakiejkolwiek działalności gospodarczej. Przede wszystkim podczas korzystania z rachunku bieżącego da się dokonywać wpłat przez przelew – papierowy lub przez internet, kartę płatniczą, rzadziej przez czek.
facebook
Opracował: Impassion Afghanistan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jakim celu potrzebne są firmom przepisy BHP?

Każdy właściciel firmy zastanawia się nad tym. Wielu myśli nawet, iż o wiele łatwiej żyłoby im się, gdyby nie ogrom pozornie iluzorycznych przepisów. Wszak wszyscy pracujemy uważnie i w miarę bezpiecznie.
LED
Opracował: osseous
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak uzyskać w swej firmie dobre i ekologiczne światło

Oświetlenie LED to współcześnie wspaniały przykład technologii, jaka jest zarazem pożyteczna, ekonomiczna , a także energooszczędna. Nie bez przyczyny zaczyna być tak nieraz wykorzystywana w najrozmaitszych miejscach – od publicznego oświetlenia aż po prywatne lampki i części nowoczesnej elektroniki. Teraz warto przekonać się samemu, jak idealnie potrafi się sprawdzić światło LED w branży komercyjnej – na przykład halach przemysłowych, marketach, laboratoriach , a także lokalnych sklepach.
pieniądze
Opracował: Vsevolod Knyazev
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co zrobić gdy brakuje Ci pieniędzy?

A wszystko kręci się wokół kasy, powiedziałeś nie jeden raz w życiu. W których to było momentach? A przykładowo, kiedy dochodziło do pewnej afery, przetasowania na scenie politycznej, przejęcia jakiejś dużej firmy… A w rzeczywistości, codziennym życiu, kiedy brakło ci pieniędzy i byłeś zmuszony brać na krechę, a to pragnąłeś czegoś i brakowało ci trochę do realizacji…
rozliczenia
Opracował: Jacob Edward
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Sposoby na zatory finansowe oraz rozkwit przedsiębiorstwa

Przedsiębiorstwo do swej aktywności potrzebuje kapitału, jednak wyrażenie to posiada wielce szerokie znaczenie. Oznacza bowiem tak zasoby ludzkie (kapitał ludzki) jak także finansowe. W prawidłowo funkcjonującym przedsiębiorstwie oba owe warianty zapasów winny być doskonale wykorzystane.
Kalkulator, dokumenty i okulary
Opracował: reynermedia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

We Wrocławiu możemy poszukać profesjonalnego księgowego

W obecnych czasach zastanawiamy się czy bardziej opłacalne będzie założenie działalności gospodarczej czy może tańszą opcją okaże się spółka z ograniczona odpowiedzialnością. W obrębie Wrocławia mamy rożne opcje.
bank
Opracował: Barta IV
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Firmowe konta dla biznesu - co mieć na uwadze przy wyborze dla swojej firmy.

Zakładając firmę trzeba o wielu rzeczach pomyśleć, a jedną z nich musi być otwarcie firmowego konta. Wszystkim przedsiębiorcom bankowe konto na pewno się przyda. Za jego pomocą można będzie płacić za faktury oraz rachunki, na nie otrzymywać wpłaty za swoje usługi, i wreszcie rozliczać się z odpowiednimi urzędami. Firmowe konta różnią się trochę od indywidualnych kont, na początek dlatego że do ich otwarcia konieczne jest przedłożenie kompletu dokumentów firmowych, takich jak regon, nip i wpis do ewidencji. Założone w banku konto trzeba także zgłosić do Urzędu Skarbowego.
rozliczenie pit
Opracował: Images Money
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Deklaracja podatkowa dla działalności gospodarczej. Na co musisz zwrócić uwagę? Kilka ważnych informacji

PITy związane się z nieustannym problemem podatników. Mimo, że rozlicza się deklaracje podatkowe co rok, niekiedy płatnicy mają problem z elekcjąwłaściwegodruku. W jaki sposóbtemu sprostać?
zakupy on-line
Opracował: Vanguard PR
Zainspirowane przez: Vanguard PR

Na dzień dzisiejszy prawie każdy kupuje przez portale internetowe

Nabywamy permanentnie rozmaite przedmioty na portalach internetowych. Zwykle przypominają one aukcje, gdzie możemy nabyć jakiś przedmiot licytując najwyższą wśród proponowanych cenę. Zakupy tego rodzaju najczęściej dają nam możliwość również zakupienie przedmiotu za ustanowioną wcześniej kwotę, która jednak zwykle jest nieco wyższa od tej, za którą mamy zamiar daną rzecz kupić.
Karty kredytowe
Opracował: Sean MacEntee
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nie musimy oczekiwać na wzrost wierzytelności

Dług nie okazuje się być pożądaną sytuacją. Nabywamy różne produkty, zaciągamy kredyty, ponieważ wierzymy, że nie będziemy posiadali najmniejszego kłopotu z tym, by je spłacić. Czasem mimo wszystko przeróżne sytuacje niezależne od nas sprawiają, że najpierw nie płacimy pierwszej raty albo faktury, potem kolejnej i wartość długu stopniowo rozpoczyna nam zwiększać się.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.